Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

co cię kręci?


Ona_Kot

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



A jak to jest na "przyzwoicie"? Jak grałem kiedyś z dzieczynami na obozie, to one uznawały za rozbieranie to, że zdejmą pierścionek, albo kolczyki... To nie było, moim zdaniem, przyzwoite.


zależy gdzie miały te kolczyki :)
bo niektórych kręci kolczykowanie miejsc, do których słońce nie dochodzi :) ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Co do tych ciekwszych miejsc, to nie wiem, bo jak doszło do zdejmowania bluzek to wpadły na pomysł, że pierscionki to też garderoba i dalej odmówiły wspólpracy. Co do kart, to mam raczej dziwne szczęście - mam od cholery miedziaków w żabce-skarbonce i ilekroć chcę się ich pozbyć przegrywając w karty z kumplami, to jakoś wychodzę z 2 razy większą iloscią... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś, z moją nieaktualną już towarzyszką życia, byliśmy w takiej kluboknajpie na krakowskim Kazimierzu o nazwie „Taboo”
no, byli też moi dwaj znajomi homogenizowani
wchodziło się na dzwonek:D
spotkaliśmy tam kobitkę, mniej więcej, w wieku 30-35, do której nawiasem mówiąc zalecał się pewien Austriak, z którym za cholerę się nie mogła dogadać, bo (przynajmniej wtedy;)) nie mieli wspólnego języka
ona określiła sprawę jasno — w pewnym momencie, głosem zdeterminowanym, tak jakby właśnie poczyniła jakieś doniosłe postanowienie, oświadczyła:
lubię fiuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...