Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

z rozmyślań na sedesie


Rekomendowane odpowiedzi

mam papierowe serce
na nim tworzę poezję
jest takie lekkie i śmiesznie się kręci
na wietrze
wytrzyma każdą czcionkę i kolor tuszu w drukarce
łatwo je schować w kieszeni
kiedy się znudzi totalnie
mogę je całe zapisać
samolot niepewny zbudować
potem zamazać rozwalić
i zacząć od nowa

ale jest jeden minus
i na nic tu wszystkie plusy
takie serce to tylko papier
jak w toalecie
do dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, już po tytule wyczuwa się, co będzie dalej. pierwsze wersy do przetrawienia, ale potem jest dużo gorzej i to słowo, którego tak nie lubię:"totalnie"- ech. nie wiem czy zauważyłeś ale pewna "piosenkarka" przecudnej urody, która miała dobre chęci, ale nie miała talentu używała w swoich błyskotliwych wypowiedziach słów "totalnie" i "generalnie", dlatego mam do nich taką niechęć ;/.pozdrawiam

p.s. tak, tak- Doda Elektroda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoje wiersze rozbrajają mnie zupelnie, chociaz rzadko mam okazje tu bywac i wiele ciekawych pewnie mi umknelo. moze ten nie nalezy do wybitnych, moze nie jest najlepszy z galerii "Wiktora Desiczewskiego", ale dostajesz punkt za pomysl i konsekwencje w realizacji szalonych pomyslow w kazdym z twoich utworow, ktory mialam szczescie przeczytac.
Pozdrowka, Paula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dziękuję bardzo :P się zawstydziłem... bo ja w sumie już nie piszę wierszy jako takich, tylko staram się pisać swoje wizje... takie eksperymenty... :) wiem, że nie jest to wiersz wybitny,m ale taki miał właśnie być :P prosty, nieskomplikowany, a jednak niosący ze sobą pewną prawdę :]

pzdr
wiktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczyłam tytuł z ciekawością zajrzałam w treść. i co? i na początek konsternacja. no jak to? rozmyślania na sedesie a tu jakieś wzniosłości sercowe:-) przeciez powinno być jajcarsko....no i na koniec się doczekałam puenty. w ramach zabawy słowem ten wiersz oceniam jako dobry, choć powtórzę za poprzednikiem, że trochę szkoda pomysłu.
pozdr.Bea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam będziemy żałować pomysłów :P dla przeciętnego czytelnika, trochę że tak powiem nie do końca oczytanego i lekko banalnego taki wiersz jest w sam raz... i go pojmie i się zaśmieje hehe... ten wiersz dedykuję takim właśnie ludziom - nieskomplikowanym... na tym forum są w większości ludzie którzy nawet w słowie "perwersja" :P doszukują się wielu prawd i sensów... niech to będzie odskocznia od tego :) kawa na ławę dla mniej wymagających

pzdr
wiktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...