Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Antoine W

 

Próbowałem i waliłem głową w mur, oczywiście: nie wziąłem żadnej szczepionki przeciwko tak zwanej pandemii koronawirusa i cały czas chodziłem bez maski i co? Umarłem? Zapewniam: nie biorę żadnych leków, narkotyków i dopalaczy, palę tylko papierosy i raz w miesiącu piję wódkę - czystą, dodam: to nic innego jak ogromny biznes farmaceutyczny - niech każdy sobie kopie grób - na własne życzenie, ja: mam zamiar żyć i tyle na temat.

 

Łukasz Jasiński 

 

@violetta

 

Doświadczenie, głupia babo! Mój ojciec chorował na cukrzycę i wiem co mówię!

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Antoine W

 

Próbowałem i waliłem głową w mur, oczywiście: nie wziąłem żadnej szczepionki przeciwko tak zwanej pandemii koronawirusa i cały czas chodziłem bez maski i co? Umarłem? Zapewniam: nie biorę żadnych leków, narkotyków i dopalaczy, palę tylko papierosy i raz w miesiącu piję wódkę - czystą, dodam: to nic innego jak ogromny biznes farmaceutyczny - niech każdy sobie kopie grób - na własne życzenie, ja: mam zamiar żyć i tyle na temat.

 

Łukasz Jasiński 

 

@violetta

 

Doświadczenie, głupia babo!

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Antoine W

 

Próbowałem i waliłem głową w mur, oczywiście: nie wziąłem żadnej szczepionki przeciwko tak zwanej pandemii koronawirusa i cały czas chodziłem bez maski i co? Umarłem? Zapewniam: nie biorę żadnych leków, narkotyków i dopalaczy, palę tylko papierosy i raz w miesiącu piję wódkę - czystą, dodam: to nic innego jak ogromny biznes farmaceutyczny - niech każdy sobie kopie grób - na własne życzenie, ja: mam zamiar żyć i tyle na temat.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Antoine W

 

Próbowałem i waliłem głową w mur, oczywiście: nie wziąłem żadnej szczepionki przeciwko tak zwanej pandemii koronawirusa i cały czas chodziłem bez maski i co? Umarłem? Zapewniam: nie biorę żadnych leków, narkotyków i dopalaczy, palę tylko papierosy i raz w miesiącu piję wódkę - czystą.

 

Łukasz Jasiński 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...