Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

jak cieszy!


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Sylwester_Lasota Biedny misiu:-( Dziękuję i pozdrawiam serdecznie! @corival Miło, że mój wiersz się podobał, choć nie powiało optymizmem tym razem. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie! @Rafael Marius Ano, smutno... Czasem i tak bywa. Dziękuję za czytanie i pozdrawiam z delikatnym uśmiechem:-) @viola arvensis Te misie tak fajnie szeleściły. Obecne pluszaki tak nie mają. Dziękuję i pozdrawiam! @Jacek_Suchowicz Hahaha, jak zwykle przeuroczy komentarz:-)))) Dziękuję bardzo i pozdrawiam! @Kwiatuszek  @Leszczym @Ewelina @Andrzej P. Zajączkowski @violetta Bardzo Wam dziękuję za zajrzenie i serduszka!!! Pozdrawiam cieplutko;-)))
    • @Konrad Koper z tym się zgadzam...

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

       
    • Chciałbym Ci wiele dać choć, niewiele jestem w stanie  Chciałbym znać odpowiedź na każde twe pytanie    Chciałbym być przy tobie za dnia i po zmroku Budząc się rano, chce widzieć swe odbicie w twoim oku    Chcę słuchać Cię jak narzekasz, gdy wyłączam budziki  Bo to dzięki tobie przestałem się czuć nikim    Chciałbym być przy tobie w tych dobrych i złych chwilach  Wspierać Cię i pocieszać, nawet kosztem trójki na szynach    Chciałbym Cię pocałować w pełni księżyca w miejscu, gdzie kończy swój bieg Katedralna ulica    Ale jak na Macieja przystało, nadal się zastanawiam  czy właśnie tak to będzie wyglądało? ------------------------------------------ Napisałem wiersz dla bliskiej mi osoby, ale zanim jednak się z nią podzielę, chciałbym usłyszeć jakiś komentarz na temat wiersza :)
    • @andreas Każdy może porozmawiać z Panem Bogiem. Ktoś ateistom wzbrania albo zakazuje? To, że w domu rodzinnym było mało wiary albo wcale nie oznacza że Ty nie możesz jej odkryć i pielęgnować. Pozdrawiam!
    • chrzęści   szkło kieliszków  powstrzymaj zapędy  narzucające się zmysłom  źrenice  czarne i szerokie  rozkosz zmieszana z trwogą  ech ileż to razy za zdrowie za Polskę za świat i za Bóg jedyny raczy wiedzieć kładliśmy się razem byle gdzie byle jak  i cały wstyd brałem na siebie    demony okupują lustra  dusza pada ofiarą  szyderczych spojrzeń nic  nie ma dawnego kształtu      
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...