Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

"Wierna" Córka Kościoła.


Rekomendowane odpowiedzi

@befana_di_campi @Rolek @Leszczym Otwarcie igrzysk nie nawiązywało niestety do obrazu Leonarda a do obrazu Jana van Bijlerta pt. "Festyn bogów".

Tak więc cała ta afera jest warta śmiechu. Sorki

Poniżej podaję linki, gdzie to sobie można sprawdzić. Szkoda, że się tego przed tym hejtem nie zrobiło.

 

 

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rolek mi to się akurat podobało, fajna babeczka po środku, robiła z rąk serduszka, uśmiechnięta, naturalna i w ładnym niebieskim kolorze w ciuszkach. Dla mnie kobiece. Wiem, że duży hejt się wylał na tych ludzi w necie, że są satanistami, ci to jak ich nazywając są tacy. Obok nas toczy się wojna, mi nic nie robimy, a przyczepiamy się do fajnych ludzi. 

Wyczytałam w necie, jak Arabowie się wypowiadali, że przynajmniej kobieta, wygląda na kobietę:) a ile razy spotykasz fajnych kobiet w pracy, na imprezie?

Edytowane przez violetta (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Manek tak to jest jak się ma jedno źródełko informacji.

1. Reżyser,, show " powiązany ze środowiskiem LGBT - do sprawdzenia 

2. Pani o dość obfitych kształtach jeszcze przed rozpoczęciem chwaliła się w mediach społecznościowych, że będzie w ,,roli" Chrystusa- do sprawdzenia 

3. Obelżywe treści w stosunku do chrześcijan dostrzegli nawet muzułmanie dla których Jezus jest jednym z proroków oraz Żydzi. Dziwnie milczy niestety Watykan. 

4. Obraz o którym piszesz po burzliwej światowej reakcji na obrazę religii chrześcijańskiej przedstawiono tylko po to żeby mieć marny argument na usprawiedliwienie ogromnej głupoty i dyletanctwa pseudo artystów.

5. Ta mniejszość, która koniecznie chce pokonać chrześcijan stanowiących przeszkodę do nowej wizji komunizmu cały czas ma z tyłu głowy, że chrześcijanie zawsze nadstawiają drugi policzek. Nie pamiętają, że historia chrześcijaństwa to też krucjaty:)

Radzę troszkę szerszej szukać informacji. 

Osobiście polecam Otoka Fronckiewicz, Dymek, Bojke, Gargas, Warzecha, Ziemiec, Jaruzelska i parę kanałów by się jeszcze znalazło  Wszystko przepuścić przez tryby logiki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...