Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      W takim razie życzę dużo miłych, ciepłych i słonecznych dni w tropikach, ale także na co dzień. Moc radości z nadchodzącej wielkimi krokami wnuczki, udanych wierszy i przyjaznej atmosfery w pracy. Pysznych potraw i innych smakołyków oraz spełnienia wszystkich marzeń.
    • @Rafael Marius urodziny się już kończą, a wy tak późno przychodzicie:)
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      To był i jest zagraniczny magazyn z krawieckimi wykrojami. Moja mama sporo tego miała i krawcowe jej szyły. Teraz też się całkiem dobrze sprzedaje. Wiele pań hobbistycznie coś sobie samemu z tego szyje. Niestety wszystko tylko dla kobiet.
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Też tak uważam.   To dobrze będzie przestrzeń. Dzisiaj masz urodziny?
    • @Stary_Kredens Napisałem co myślę, tak mam w zwyczaju. Zawsze tak robię i w komentarzach i w wierszach. Napisałem również, że wrażenia są mylne. To Ty grillujesz moje rymy, a nie ja Twoje. Skupiasz się na butelce moich słów, a nie na tym co mam do powiedzenia. Możesz mnie ocenić, a ja Ciebie. Dlaczego jest to dla Ciebie takie straszne? Od najmłodszych lat jesteśmy oceniani. Dziecko po porodzie jest oceniane w skali od 1 do 10. To normalne, w takim żyjemy świecie.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...