Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Somalija

Rekomendowane odpowiedzi

@Somalija Poetki i poeci to jeszcze przynajmniej mam wrażenie z gracją fruwają :))) Owszem nagadają się, napowypisowują, nakłócą, nakomentują, napofilozofują nad czymś czego ktoś inny nawet nie dostrzega, ale to jeszcze jest w jakiś normach wrażliwości mam wrażenie :)) No ale na tak zwanym rynku szukających i szukanych no to ostatnio nawet ciężko się przytulić, czy w ogóle napomknąć coś cokolwiek o fizyczności...  No ja na przykład uchodzę tutaj no to no nie wiem za mega flirciarza, bo jeszcze się odważam z Wami drogie Panie pogadać :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczym Możliwe, że masz rację. Myślę, że to wynika z tego, że postawa zamknięta bardziej oszczędza energię a rozmowa, poznanie człowieka powoduje jej rozproszenie. Wszyscy jesteśmy bardzo zmęczeni pracą i niespełnionymi oczekiwaniami, poprzeczki mamy zawieszone wysoko i ciężko znaleźć moment na bycie człowiekiem...

A to że jesteś mega flirciarz, to dlaczego ja o tym nie wiem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija Tutaj wydaje mi się pełna zgoda. Faktycznie gro problemów wynika ze zmęczenia właśnie. Też tak mi się wydaje. Zresztą zmęczenia na kilku najróżniejszych obszarach.  I pewnie też wysokie oczekiwania, zresztą i kobiet i mężczyzn. W sumie temat rzeka. Internetowość pokazuje szereg wzorców, do których nie ma jak się nawet zbliżyć.. Za mało komentuję Twoje wiersze ot co ;)) A jeśli jednak nie uchodzę za mega flirciarza to nawet z tego się cieszę. Najchętniej amorficznie w ogóle w niczym kompletnie bym nie uchodził :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...