Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Ivar bez Kości - powtórka nienawiści


Somalija

Rekomendowane odpowiedzi

  • Somalija zmienił(a) tytuł na Ivar bez Kości

@Somalija Pamiętaj o śmierci - takie przypomnienie zionie chłodem lecz uświadamia, że nic nie trwa wiecznie na tej ziemii. Temat istotnie odpychająco-przyciągający. Zapewne, każdy z nas przypatrywał się chociaż raz w życiu osobie, która śpi. Serce i mózg niewątpliwie dalej pracują lecz twarz śpiącej osoby przypomina - no dobra, muszę powiedzieć - nieboszczyka. Ach! 

Zabić Śmierć, brzmi trochę pokrętnie, lecz zmartwychwstanie lub reinkarnacja, lepiej w nie wierzyć dla własnego dobrego samopoczucia, odmrażają okowy śmierci nadzieji powiewem. Pozdrawiam serdecznie!

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Somalija zmienił(a) tytuł na Ivar bez Kości - powtórka nienawiści

@violetta Hahaha

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

, historia Ivara w tym serialu, nic się nie ma do prawdy, ale obraz to żywy testosteron, orgazm przez oczy...

Jak Ci się układa z Księciem?

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Nienawiść niesie kolejne narody do wojny...  Dziękuję Wiesiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wiesław J.K. świat niemoralny bardziej, ludzie mają rodziny w Polsce, a siedzą zagranicą ich połówki, mają „drugie rodziny”. Mam koleżankę, która ma też podobnego kochanka, ale ona argumentuje mi, co jest zostało, a ja jej mówię, że nie będę Cię ratowała, gdy będziesz miała kłopoty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Nie jestem wyemancypowana... jestem normalna. W czasie liceum mieszkałam przez kilka miesięcy w internacie przy kobiecym zakonie. Obok był męski i furtka między nimi do chodzenia na skróty. Nocą skrzypiała... chyba nie trzymali różańca...

 

Takie związki dają jakoś przeżyć w nieszczęśliwej rzeczywistości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...