Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Kolubryna


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Wczoraj na kolację jadłam M&M'sy

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

i było mi aż niedobrze  

Od lutego idę na detoks. Koniec ze słodyczami, aż do kwietnia!

Jakie jesz sałatki? Zdradź tajemnicę na wiotką figurkę

Dziękuję Wioluś :)

 

@Rafael Marius Dziękuję

 

@Marek.zak1 Essen jest niegroźne, bo tylko tam były/są Grube Berty :]

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

A pilnować, to trzeba się wszędzie i unikać Kanady, która wyprzedziła USA w produkcji tłuściochów.

Dzięki, pozdrawiam :)

 

Ludzie dziwią się i wywierają presję na Pierce Brosnan'ie za to, że jego żona ma rozmiar XXL, a on twierdzi, że kocha ją jeszcze mocniej.

 

To naturalne, że człowiek  zmienia się cieleśnie i mentalnie.

Kobiety rodzą dzieci, mężczyzni lubią piwo.

Co zrobić? 

Jesteśmy, jacy jesteśmy. Czy będziemy lepszymi ludźmi osiągając rozmiar xs? Poza tym, która kobieta ma taki rozmiar?! Chyba jakaś chora biedulka

 

Ciało swe miłować, ale i pilnować

@aff Dziękuję za komentarz i przychylność :)

 

Dziękuję :)

Opublikowano

Sałatki to wypełnianie żołądka niemal bezkaloryczną masą warzywną. Przed każdym posiłkiem warto to robić, bo nie zostaje już wiele miejsca na  inne rzeczy. Takie sprytne zagranie, nawet oszukiwanie. Nauczyłem się tego, pracując w szwajcarskiej firmie, będąc multum razy w tym pięknym, niewielkim kraju. To może nie wszystko, ale ułatwia. Pozdrawiam. 

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Przed każdym posiłkiem posiłkować się sałatką? O tym jeszcze nigdzie nie przeczytałam. Ciekawe! Przeważnie zalecają szklankę wody, ale myk z sałtką, to może być Bingo!

Tylko, żeby nie było, że jestem spaślunem z Usa.

No! No! No!

Dziękuję Marku za cenne wskazówki, na pewno je wykorzystam

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Pozdrawiam!

 

A może Wy z Markiem jesteście rodziną?! 

Bo napisaliście dokładnie to samo

Mnie ciastko nie pociąga za bardzo, mnie pociąga czekolada i bułeczki. Jem za dużo pieczywa. 

Dziękuję Wioluś za pożyteczną poradę Pozdrawiam!

Opublikowano

@Marek.zak1 Może nie jesteście rodziną, ale na pewno łączy Was z Violą, estetyka ciała. 

Pozostaje mi tylko iść w Wasze ślady.

Dziękuję i pozdrawiam :)

 

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Jejku! Nie wiem, może tylko Miłością? Fizyczną :]

Niezła zagadka

 

Ale pysznie wygląda

 

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Pamiętajmy o genach oraz chorobach, które towarzyszą nadwadze (np.: niedoczynność tarczycy)

Pewnych rzeczy nie jesteśmy w stanie skorygować. Wg BMI powinnam ważyć 53kg!

To jest nienormalne. 

Tak, są kobiety, które po 40 tyle ważą. Suchotnice.

Violuś, to nie o tobie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Sześćdziesiąt parę kilo mi wystarczy so szczęścia, czyli dychę muszę komuś oddać.

@Rafael Marius Reflektujesz?

Opublikowano

@ais wiem, w przeciągu pół roku schudłam 14 kilo, liczę kalorie, a jestem smakoszem, ale kolację miałam z sałatką:) mieszczę się we wszystkie sukienki, bardzo mnie to cieszy, mogę sobie zakładać dowolnie inną każdego dnia:)

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @tie-break Bardzo poruszający wiersz o byciu w zawieszeniu, w oczekiwaniu, niby blisko cudzego ciepła, ale jakby zawsze odrobinę za późno, za szybą. Puenta jest pięknie skromna i boli dokładnie tyle, ile trzeba.
    • Gwiaździsta pożoga przegarnia łan podnieba, pnącze ognia rozciągając się w mętną kolumnę powietrza szczelnego jak czerń tuląca trumnę, nad jaką wisi słońca wykluta maceba.   Jestem tu — w owalu światła, u brzegu kresu, niemy, choć głośny; ślepy, choć nadal widoczny; bladym palcem naznaczam szept na ustach mroczny, jak zapis dni ludzkich na krawędzi limesu.
    • Zawsze zbyt późno gdzieś przychodzę. Latarnia dławi się od światła. Przynoszę moje śmieszne słowa i karmię nimi obce gniazda.   Dawne ogniska wciąż się jarzą, nie pozwalają mi wejść dalej, niż do zacisza wiatrołapu, gdzie tylko letarg czeka na mnie.   Patrzę na ślady innych cieni, które tu przecież są u siebie; słyszę ich głosy, gdy gorąco pragną się splatać z twoim śmiechem.   Zawsze rozumiem, zawsze czekam, z niewidzialnością pogodzony, bo może jeszcze, może kiedyś - ktoś szerzej jasne drzwi otworzy.   A to co moje, deszczem spływa, jak mgliste krople - z drzew bezlistnych, a to co daję - na stracenie - skrzętnie upycha noc w klepsydry.   Byłem pomyłką od początku, będę pomyłką aż do końca, zawsze zbyt późno gdzieś przychodzę,  by odbić blask cudzego ognia.    
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      O, tak.  
    • @Mitylene   Wspomnienie twojego imienia   (Autor tekstu: Chris Rea)   Czas upływa I każda jedna łza Musiała już dawno wyschnąć I samotne noce Stały się dziwną formą akceptacji I minęły lata Zupełnie jak mówi stara pieśń Ból z czasem się zaleczył Nie mógł przecież wiecznie trwać Ale przyjaciel Jak głupiec wspomniał twoje imię Słoneczne dni, pijane noce Uśmiechasz się i mówisz "wszystko jest w porządku" Ale zimny, zimny deszcz Na wspomnienie twojego imienia Wybacz mi proszę Jeśli wzruszę ramionami Kiedy będę uspokajał swoich przyjaciół Starzejąc się To nie tak, że jestem zimniejszy niż wcześniej Stałem się po prostu tak dobry w ukrywaniu Tego co czuję bez drgnięcia (mrugnięcia powieką)   Wiesz, jest nadal tak samo Na wspomnienie twojego imienia    
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...