Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

defloracja


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Jego Alter Ego. Miło przeczytać takie kołysanie, takie spojrzenie z Twojej strony. Zaproponuję Ci spróbować wyskoczyć na chwilę z takiego kołysania, żeby nie dopadła Cię choroba morska, bo może jak wyskoczysz będziesz mógł zobaczyć coś jeszcze?... Twój sposób patrzenia jest dla mnie na tyle interesujący, że szkoda byłoby Cię zamykać na małym skrawku rzeczywistości. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Dziękuję za Twoje słowa, z propozycji korzystam od dawna:) pokołyszę się jeszcze trochę, może morska choroba mnie czegoś nauczy, bo narazie chyba nie chcę zbytnio się wychylać, więc posiedzę w swoich kołyskach własnej rzeczywistości
pozdrawiam ciepło/ martyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łąkowo, florystycznie - wiersz daje odpocząć ;-) Jedyne co mi tu zgrzyta, wg wzorca moich osobistych, nieukojonych, formalistycznych paranoi ;-), to:
"kwiaty
oczy zasłaniają"
ja bym napisał:
kwiaty
zasłaniają oczy" ;-)
Oczywiście te szokowe stany lękowe traktuj z przymrużeniem oka!
Reszta wierszan duży PLUS!
POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah, o a słodycz...nie mówię o tekście tylko o komentarzach:) strasznie nudne- wszyscy tak kulturalnie- prsze, dziekuje...:))) żartuje ,tylko tu ,na poezji jakos to wszystko sie nie kreci...defloracja+ kwiaty= swędzi wszędzie:))) hehe.Jak zwykle zgrabnie napisane, choć wiesz Droga Matyno, że ja dla mnie trochę mydlane:))) A poza tym zamiast pisać ,zacznij się w końu uzyć bo wiesz co?:)))(sory za bledy -klopoty z klawiatura)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...