Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pierwsze
przez duże s
jak 2+2

na tytuł wiersza
już masz za sobą
obejrzyj się

raz jeszcze!
odtąd
dotąd

niepewnemu dla upewnienia

na ale jak
(Ograniczone)
na długość mrugnięcia

wstecz
...na
kolejny
ten sam
tytuł

od nowa
na stare
z zza a na

ujęte w nawias cudzysłowia

banalne
...gdzie tu
wiersz?
...poezja?

płytkie na to co głębokie
niby Twoje
a czuję na sobie

proste a skrzywione
na rzeczywistość:
koniec wiersza

Opublikowano

„płytkie na to co głębokie
niby Twoje
a czuję na sobie”

to mi się najbardziej podoba impresyjnie, w grach słownych widzę nie tylko grę, ale też i przekaz
przypomina mi się tekst piosenki Massive Attack:
I was looking back to see if you were looking back at me to see me looking back at you
;)
Mironem zapachniało, ale jakby na odjeżdżającym torze, mam nadzieję
ogólnie zapętlenie i zakręcenie czytelnikiem, ja tak lubię bardzo
bo to wszystko tak naprawdę tylko zwykłe spojrzenie
pozdrawiam:)

Opublikowano

z sympatią do Ciebie, wiersza i Białegostoku - wiersz jest udany (dobrze, że piszesz o tym, co płynie Ci z serca. Nie daj się nabrać na wszelkiego rodzaju rady i porady. Poezja to nie forma na ciasto, w której wszystko musi być dokladnie odmierzone, zważone i Bóg wie, co jeszcze. Zawsze pisz to, co czujesz. BO TO JEST WŁAŚNIE POEZJĄ!!
98% poprawiaczy to rzemieślnicy, nie poeci! Najlepszego, miła moja!

Opublikowano

Dzięki Ryszardzie. Nie zawsze piszę to co czuję ale zawsze to co chcę napisać. Nie nazwę się poetą ale raczej "komponującą literki i przestrzenie między nimi". Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @wiedźma Tak…dusza lubi być karmiona, ale ciało rzadko kłamie. Pozdrawiam

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Dziękuję pięknie. Proste słowa czasem mają najdłuższy cień. Cieszę się, że się zatrzymałaś. Pozdrawiam :) Dziękuję... chyba spotkaliśmy się już kiedyś w jakimś życiu. Pozdrawiam :)
    • @Marek.zak1 tak, dużo jest moźliwości kreacji takowej, więcej niż niegdyś ;) @Berenika97 Owszem gotuje świetnie, ale i w łóżku jest nieprzeciętna. Cud miód kobieta po prostu ;) @Stracony dziękuję, choć ja akurat bardzo lubię "wierszyki" ;)) @Rafael Marius Najważniejsze, że działa ;)
    • @Berenika97 Z całą pewnością powyższe nie powinny zaszkodzić ;)
    • @Witalisa Witaliso ja już zupełnie niewiele wiem, ja z tych ;)
    • @Berenika97 byłam w takim związku, poddawana wszelkim manipulacjom, a kiedy chciałam odejść rzucano mi przynęty, zawsze na którąś się złapałam, choć z dzisiejszego pagórka, wydają mi się, bardzo prymitywne, jednak :), do czasu, w sumie, nigdy nie czułam lęku, wyobrażałam tylko sobie, że kiedyś zapomnę o tym człowieku, będzie wzbudzał we mnie obojętność (to było moje największe marzenie, takie niby, proste) i to się ziściło, można powiedzieć, że mam bardzo silny charakter i w każdej sekundzie wiedziałam co ze mną robi, ale chyba kiedyś lubiłam, igrać z ogniem :), dzisiaj już nie, nie żałuję tej, powiedzmy, znajomości i nie wyciągnę z niej wniosków, na przyszłość, sporo przeszłam, i nawet osoby wtajemniczone w sytuację, dziwią się że nie wylądowałam w psychiatryku,  nie wylądowałam i mam się dobrze :) 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...