Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

***


Rekomendowane odpowiedzi

@[email protected]

 

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

 

Nie wiem, dlaczego nie rozumiesz ? Nawet po polsku nie pomaga. Piszę nie odpisuj,  a Ty dalej swoje. Przyjmij szczere gratulacje za wiersz i nie produkuj złośliwości, bo

ja ich czytać nie chce. A jeśli lubisz słowne pyskówki, to musisz sobie  wybrać kogoś, kto pozwoli się upokarzać lub w docinkach dorówna. Tu jest zły adres...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arsis Cześć Włodek, już wstałeś

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

. Dziękuję za piosenkę, właśnie prasuję ubrania na cały tydzień i włączyłam sobie.

 

Jak znajdę wieczorem trochę czasu to Ci coś prześlę do słuchania, ale  nie  z tego linku, bo muszę skasować ten wiersz. Jest za brzydki jak na org. Przynosi tylko nieporozumienie, zaraz wejdzie do tygodniówki, bo ma wiele komentarzy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arsis nigdy nie myślałam w ten sposób o Tobie, myślałam że Ci ktoś konto zajumał

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

.

Nie znam tych dżentelmenów, ale i im, i muzyce nie mam nic do zarzucenia .

 

Dziękuję za piosenkę .

Edytowane przez Somalija (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @corival tworzysz klimaty, zawsze pełne wdzięku - to jest urokliwe i pilnuj swoich światów - reszta, to tylko sugestie i nawet nie chodzi o metafory, ale ewentualnie o sytuacje liryczne, pozdrawiam miło

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • ooo, Autor zaczyna eksperymentować z semantyką i wyszło zabawnie…   cóż, nienawiść zawsze uwłacza samemu nienawidzącemu, ; należy jednak starać się nie tyle zrozumieć jej mechanizmy ( te bywają nieracjonalne ), co rozpoznać je, gdyż są często reakcją obronną na cudzą przemoc w tym przejawy toksyczności ( wynikającej  najczęściej z zaburzeń mentalnych, poranień z dzieciństwa etc.), a wszystko po to, by chronić siebie; w ostateczności  pomogą nam w tym psychoterapeuci - jest taka zależność; gdy tylko zaczynamy ratować siebie, najpierw oprawca nas wyszydza, a później się ewakuuje, bo instynktownie wie, że, następuje koniec jego chorobliwych oddziaływań. Tak, miejmy nadzieję, że nie nawiedzi . Nas - starych , z pewnością już nie znajdzie

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      , pozdrawiam.            
    • @Dagmara Gądek  Prawdę mówiąc o morze jedynie zahaczam w finale, a rzecz dotyczy zgoła czego innego, więc chyba nie ma w wierszu zbyt wiele dosłowności ;) Tak, tak... metafory... w końcu dobiję i do tego brzegu, ale jak widać z wolna się rozpędzam po długim okresie nie pisania wierszem. Dziękuję za uwagi.  Pozdrawiam :)
    • @Marek.zak1

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Jakoś o sytuacji wspomnianej u Reja łatwo się zapomina, za to aktualne ekscesy cisną się w uszy i na oczy. Jeszcze raz pozdrawiam :)
    • bardzo lubię tematy morskie, ale jeśli można zasugerować; szukałabym mniej dosłowności, dopowiedzeń typu: pełne uroku, słyną majestatem, radośnie błyskają dowcipem - a starałabym się bardziej stworzyć sytuację liryczną, która ewentualnie odda podobne wrażenie… Ale to tylko sugestia ;)), pozdrówki miłe

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...