Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

to nie był V.van Gogh


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie moje drogie Izo, Małgosiu, Stasiu !!!!! Cmok cmok cmok.

Kochana Izo , dziękuję za bukiet jest cudowny , a tajemnica różnych idei tkwi jak już wspomniałam , czasem w kimś ;-), kto pomaga wywindować słowa a niekiedy w czymś , co daje wenę ale tym wszystkim to mogłabym Cię zagadulić ...Co innego gdybyśmy się spotkały i tak zupełnie bo babsku naplotkowały cha cha cha.Cmok

Miła Małgosiu, cieszę się , że choć malowałam tylko słowem ujrzałaś obraz i to , co w nim uchwyciłam.Dziękuję :-) cmok.

Droga Stasiu, jest mi niezwykle miło , gdy czytam Twoje słowa, cenię sobie każdą opinię, a Twoja napawa mnie wiosenną radością. Dziękuję .Cmok ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanno...
mam mieszane uczucia, gdyż z jednej strony widze tu wspaniały pomysł, są świetne metafory, jest luka na rozwinięcie wyobraźni...ale wiesz jakoś tak zbyt zachowawczo w slowach, widziałabym to w dłuższej formie, mniej wyliczankowej, jakoś ładnie osnutej... czegoś mi tu brakuje od Ciebie...
może się mylę...ale wiesz, no sama szczerość:)

cmokasy
Agnes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Agnes , dziękuję za szczerość , ma właśnie tak być!!! Nie wiem , nie zastanawiałam się nad dłuższą formą, chciałam niedopowiedzeń między wersami , strof osnutych tajemnicą, może AgnesKO następnym razem ???Pozdrawiam i cmokal :-()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnę na siebie gromy z jasnego nieba ale się przyczepię - tak trochę za Agnes… Spójrz sama - płótno ciszy, wątek wieczoru, osnowa wyznań – pod rząd aż trzy dopełnienia i dalej wyliczasz! Stwarzasz klimat, oczarowujesz obrazem, ale … odbiorca oczekuje perfekcji.
Może jednak jeszcze na warsztat, bo pomysł wyśmienity i metafory ciekawie
Pozdrawiam serdecznie Arena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...