Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

MOJE MIEJSCE


huzarc

Rekomendowane odpowiedzi

  • huzarc zmienił(a) tytuł na MOJE MIEJSCE

@emwoo aż się zarumieniłem uwiedziony Twoją pochwałą i będą teraz kolejne powody do plotek;)

@Dag gdzieś nasza obecność zawsze uwikłana jest w wielokątach, w odniesieniu do nich wciąż pozycjonujemy siebie względem wieczności, tego co było i nadejdzie. Dziękuję za wizytę i modry komentarz. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@huzarc  hihi, cudnie to zabrzmiało :) lecę huzarku pitrasić jakiś "trawiasty" abjed ;) po zmroku powrócę to będziesz miał okazję się wykazać w technikach adoracji :)                                                                                                                                do później.                                                                                                                                                                                  bóstwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@huzarc Żeby nie było żadnych niedomówień 13 to ode mnie :D :D :D teraz już można dawać kolejne.

 

Ps. Dzisiaj nauczyłem się na pamięć(taki mój nowy portaloy czelendż - wiersza jednego z naszych Poetów co tu ukrywać Poetki :D Nawet nie wiesz jak się cieszę, że to nie byłeś Ty i ten wiersz tutaj :D :D :D

 

Pozdrawiam

Pan Ropuch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...