-
Ostatnio w Warsztacie
-
Tomasz.O 26
Jestem w pracy.
Lecę na Marsa.
Misja wojskowa,
kontrakt zawodowy.
Eter w próżni
gra mi w uszach melodię
o czarnoksiężniku na Księżycu.
W karczmie „Rzym”
nie byłem już dawno.
Pewnie z Marsa
nie wrócę – bilet w jedną stronę.
Powoli zarysowuje się
Planeta Mars na mojej drodze.
Mówili:
„Kategoria A otwiera drzwi wszędzie”.
A tak zwyczajnie się mnie pozbyli.
I mam wakacje...
Przez interkom
możemy pogadać.
Taki ze mnie bohater.
zazdroszczę
Wam na Ziemi
problemów
0
-
-
Najczęściej komentowane w ostatnich 7 dniach
-
- 49 odpowiedzi
- 1 715 wyświetleń
-
- 45 odpowiedzi
- 846 wyświetleń
-
- 32 odpowiedzi
- 549 wyświetleń
-
- 30 odpowiedzi
- 640 wyświetleń
-
- 28 odpowiedzi
- 1 359 wyświetleń
-
Rekomendowane odpowiedzi