Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

KOSZ RÓŻ


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Janku, dziękuję! Dowcipnie i sprytnie. :) W tak króciutkim czterowierszu zawarłeś tyle odniesień.  Powiem szczerze, że wcześniej nie zauważyłam "róż" w słowie "stróż". :) To wyróżnienie na różowo też jest bardzo wymowne. :) Anioł Stróż niewątpliwie przyczynił się do poróżnienia (miał swoje powody), ale nie był to TEN Anioł. :))) Muszę jednak przyznać, że widok TEGO Anioła szeroki uśmiech wywołał. :)

 

Co do muzyki, zaczęłam sobie dziś już coś próbnie układać, ale to jeszcze nie to. Pasowałaby mi tu melodia na motywach irlandzkiego folku, ale sama jeszcze nie wiem. Nie przeczę jednak, że ujęcie kabaretowe "na smutno" też mi odpowiada.

 

Pozdrawiam! :)

 

 

Edytowane przez WarszawiAnka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Jacku, masz może coś wspólnego ze wspomnianym powyżej przez @jan_komułzykant wróżem Maciejem? :)))

Twój ciąg dalszy jest bowiem pod wieloma względami trafny... :) Róże nie kwitną ani nie więdną, na obrus się płatki nie sypią, trwa chwilowy impas... Ale czy rzeczywiście mam dystans do wspomnień... ?

Dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nata_Kruk , @jan_komułzykant : Uwiłam dzisiaj wątek muzyczny. :) Melodia wyszła, ku mojemu własnemu zaskoczeniu, jakby w stylu cygańskim. Troszkę tak, jak śpiewa Kayah. Już sobie śpiewam...:)

 

Bardzo dziękuję za inspirację - bez Was nie pomyślałabym o muzyce! :))

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • WarszawiAnka zablokował(a) i odblokował(a) ten utwór

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...