Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Klementyna


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Uczciwość jest wartością moralną, antywartość to nieuczciwość. Jak można z tego czerpać radość? Przecież to bzdura! Podobnie miłość - nienawiść,

prawda- fałsz, itd. itp. Jeżeli ktoś mówi, że z antywartości można czerpać radość, to nie może być przy zdrowych zmysłach. Oj, może za bardzo poleciałam, ale takie moje zdanie. Chyba się zgadzasz ze mną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Moi mili,

 

bezwzglednie odcinam się od propagowania treści rasistowskich. jestem przeciwny wszelakiej nietolerancji. jako antywartość rozumiałem (i byłem pewien, że to oczywiste) następujące antynomie: 

 

rodzina - kładziemy się spać z kim popadnie 

marzenia - rzeczywistość

schemat - brak schematu 

konwenans - nonkonformizm

 

etc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

ok. w takim razie uznajmy, że nie zrozumiałem, co masz na myśli, niemniej od razu przypomniała mi się chryja, jaką wywołała wypowiedź prof. Jana Hartmana, który " nawiązał do trwającej na Zachodzie 'dyskusji na temat depenalizacji kazirodztwa'."

pytając, "Czy jesteśmy już na to gotowi?"

Żródło:

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Co do bycia przeciwnym "wszelkiej nietolerancji", to ja akurat z tym problemu nie mam, żeby jednak przeciwnym być i się do tego przyznać. Choćby z powodu idiotycznego, bo aż nadto tolerancyjnego podejścia do tego, co się obecnie wyprawia na najbardziej podobno demokratycznym i tolerancyjnym obszarze świata. Z powodu głupich, w uzasadnieniach, prób nakazania powielenia błędów, jakie samemu się popełniło, a kiedy nie za bardzo wychodzi ta głupota - brzydko się te kraje nazywa, paskudnie traktuje, a na koniec straszy - karami, za to chyba, że nie dały się "omamić" (do końca, bo symptomy, niestety, już widać) tymi multikulti bzdurami.

Poza tym, z powodu najważniejszego - owa głupota jest tak ogromna że wszystkie argumenty narzucające nam to chore  podejście, mają się nijak do rzeczywistości, gdyż nie rozumieją jednego, że nikt do nas przyjechać po prostu nie chce i musieliby ich tu chyba zagnać na siłę, jak do własnych  kolonii - do tego karnych :)))

 

 

Edytowane przez jan_komułzykant (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...