Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Uczyniłeś


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


zatem które udziwnione przyrównania ? Wtedy może napiszę coś konkretnie, bez... jak to określił... - eś, ... - aś, kpin ... A chodziło tylko o wywołanie uśmiechu. Przepraszam :-(
Sorry, już zaskoczyłem, że - eś ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarku, bez urazy, ale pomarudzę, aczkolwiek tytułu nie ruszam. W I-szej, jeżeli "mam", to na pewno "swoje", drugie słowo zbędne,
jest bliskie "z-z"; trafił się chyba niepotrzebny rym, bliznami - przeszkodami, wers z crossem.. pomijam, wystarczyłoby 'na przełaj',
w domyśle.. szybko.. ;)
II- ga, są piersi, a wyżej plecy, może za piersi dać, skórę.? "swoim tętnem", hmm, szczerze, wolałabym rytmen, jeśli już.
Poza tym, odnisłabym całość do 1 os. ale to ja, nie muszę mieć racji, tym bardziej, że dodatkowo przycięłam sobie,
przetasowałam na boku i tak lepiej mi brzmi. Liczę na wyrozumiałość dla mojego czytania.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


hmmm... nie umiem tego wytłupisać... to trzeba widzieć... albo trochę anatomii... albo chociaż kobiece cycki czasami podotykać... W nich też pulsuje krew! A bez jej obiegu nic się nie goi... I tyle... Bo co ja mogę... :-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Droga Nato! Każdy ma swoje plecy, podmiot liryczny ( tak to się nazywa ? ) próbuje podkreślić w ten sposób swoje bolesne przejścia. Rym zamierzony. Patchwork? Niedozwolony? W imię jakichś zasad ? TO NIE JA. Poprawny mogę być tam gdzie trzeba, w kwestii pisania wierszy... mam to w... trzykropku ;-) Cross... Wiem wiem... Trzeba jednak pamiętać,że pomimo próby wczucia się w kobiece emocje - pisał facet... A swoją drogą, kiedyś ogólne oburzenie na żagiel skóry ( w Rejsie... ) a teraz skóra OK? Odnośnie tętna, wytłumaczyć próbowałem piętro wyżej ;-) 1 os. daje wyraźnie coś do zrozumienia 2 os., sama jednak nie skazuje się na lochy szlochy bo:
http://www.youtube.com/watch?v=ql-suTI5NBs :-) Serdecznie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...