Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

A ja tak...


aluna

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam się nad rezygnacją (z jakiejkolwiek motywacji oceny pisania) , czytam , piszę i widzę ,że umilkły glosy komentujących(dla mnie ważnych krytyków) , a szkoda bo ranking czy inna forma sprawiła by poczytność piszących.
Bardzo szanuję obiektywne i sugestywne komentarze , nie tylko świetnych poetów , ale także tych zaczynających ,początkujących(nie można ich lekceważyć) - przecież prawie każdy zaczynał od "batów".
I jeszcze mierzi mnie posiadania kilku nicków , podszywanie się za kogoś -dwulicowość i nie tylko !
Mam nadzieję ,że admin nad tym zapanuje , to nie o hakera tu chodzi , ale przecież posiada Pan narzędzia do wyłapania tak owych !
Pozdrawiam!
Ja




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


bazylu , nie możemy tak zostawić tego , bo każdy będzie mógł podszywać się pod kogokolwiek ....i co ,np: zamiast Ciebie napisze komuś innemu , więc się boje odpisywać na nicki -----?
PV- jest po to aby pisać o prywatności (czegokolwiek by to nie dotyczyło?) . a nie wkręcać i wyciągać o nas co mamy do powiedzenia piszącym , których nie znamy! Nie mogę ,nie wolno mi (moje zasady)
Pisać o tym ilu już tak wykorzystano?
Dlatego wołam do admina -PROSZĘ SPRAWDŹ !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


marianno ,życie (przynajmniej moje) jest nieustawicznym zmaganiem , tak że wiersze przybierają na wadze , mam rodzinę , którą kocham wzajemnie , dlatego nie które z wierszy w ogóle nie tracą na wadze (uczuciowej), razem budowaliśmy fundamenty naszego "to be or not to be "...!
A nikt (admin) nie zabronił wstawiania wiersza ....z resztą zmienionych z dla mnie wiadomych powodów ,(i nie Ty tylko je czytałaś ) ja wręcz prosiłam jednego z poetów o wklejenie swojego wiersza , po to aby rozchmurzyć atmosferę!
A odnośnie mobilizacji -nic/ostatnio mało Ciebie?
Ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haniu już znalazłam.

ten temat jak dla mnie nie jest najważniejszy.
ocena - tu nie ma ocen - Aluno!
nigdy nie było - krytyki też nie było - może czasem...
plusy na Orgu? co one tak naprawdę znaczą?
minusy - to tylko gra... zabawa... ene, due...
więcej w tym było złośliwości niż życzliwości...
takie moje zdanie.
teraz przynajmniej "gówna" nie zbierają plusów.

komentarzy konstruktywnych, faktycznie brakuje i tylko tego.

może to się kiedyś da zmienić...
i od pisania czasem też warto odetchnąć.
ostatnio mało komentuję i wcale nie jest mi z tym źle.
mam więcej czasu dla siebie ot co!

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


A ja marianno , odpoczywam , czytając piękne wiersze , komunikując się z piszącymi , czytając posty i komentarze ,wiem co to hobby , ale
pasja (nie Gibsona) to inna bajka!
Więc nie wyliczaj, nie przytaczaj , bo ja także mogę przytoczyć wklejając !
Gdzie trzeba , nie strasz , nie lękaj , abyś sama tego nie doświadczyła!
Nigdy nikogo nie obrażałam, nie plotkowałam po portalu , słucham i słuchać będę się sama , ooooooooooooooooo tego nauczyła mnie moja mama!
A ja moje dzieci , aby nikt nie płakał na skutek nierozsądnego postępowania wobec nie tylko przyjaciół , ale wszystkich ludzi , przecież nie żyjemy sami dla siebie!
I dobrze ,że robisz to co lubisz , to jest właściwe rozwiązanie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



marianno , nie było mnie 10-ć miesięcy , po śmierci siostry ,świat nie był szary -CZARNY!
ZACYTOWAŁA BYM "PRZEŻYJ TO SAM ", ALE WIDZĘ ,ŻE NIE CZYTAŁAŚ MOICH WIERSZY , STĄD TA NIEWIEDZA.
Pozdrawiam!

(te wielkie litery to nie ja , komp szaleje)
Ja wnioskuję tylko po tym co piszący napisze!
A ,miłego jak najserdeczniej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...