Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Ptaszki w deszczu


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Ja jeszcze nic nie robiłam w tym kierunku, ponieważ uważam, że u mnie jest jeszcze zbyt wcześnie, bo brakuje mi techniki. W każdym razie nie zaskoczyłeś mnie tym "dziękuję" ze wszystkich stron, ponieważ wydaje mi się, że trzeba mieć wtyczki, żeby się zainteresowali, bo niektóre bajeczki w księgarniach, to totalne koszmarki, a są wydane.
Także nie liczyłam na to, tylko myślałam o wydaniu na własny koszt. Wydaje mi się Sylwestrze, że chyba tak będzie lepiej , aby zaryzykować i pierwszy utwór wydać na swój koszt, a może wtedy się ruszy, jeżeli oczywiście zaowocuje to zainteresowaniem. Ja też bym wolała, aby ktoś je wydał dla nich samych, to wygląda ambicjonalnie lepiej, ale raczej nie ma co na to liczyć. A jak nie, to zachowam je dla wnuków na pamiatkę.
Pozdrawiam:)))

Pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha, zapomniałem, w wydawnictwie Nowy Świat zaproponowano mi wydanie moich wierszy w formie elektronicznej :). dostałem nawet formularz do wypełnienia i umowę do podpisania. wahałem się, ale jednak nie jest to, o czym marzyłem :). książka, to sam tekst, jedynym elementem graficznym jest okładka, co w przypadku wierszy dla dzieci nie podnosi jej atrakcyjności. publikacje sprzedawane były, bo jak jest teraz nie wiem, w sieci po 99 groszy. w końcu zrezygnowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Słyszałam o tej elektronicznej formie, nie wiem do końca jak to wygląda, bo się nie interesowałam, tylko słyszałam że to przyszłość, a 99gr. w sieci o takim zasięgu internetu jaki mamy, to chyba nie jest źle.
Ja osobiście też widziałabym tradycyjną książkę z kolorowymi ilustracjami.
Pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

połowę z tego kasowało wydawnictwo :), a trzeba było jeszcze zapłacić za przygotowanie tekstu do publikacji 35 zł za arkusz wydawniczy.
też myślę raczej o tradycyjnych książeczkach, dlatego zrezygnowałem, chociaż umowa dopuszczała publikowanie utworów w wersji drukowanej.
jeśli kiedyś znajdziesz wydawnictwo chętne wydać wiersze dla dzieci, autorów bez dorobku na rynku księgarskim, to będę wdzięczny za informację :).
jeśli wyda się coś na własną rękę, to trzeba pamiętać, że cały marketing i sprzedaż ma się na własnej głowie. z wydawnictwem, chociaż w teorii, można liczyć na jakąś kampanię promocyjną i rozpowszechnienie publikacji w sieci dystrybucji firmy, a to niestety kosztuje :)
pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




No, ja tak zazbytnio nie interesowałam się jeszcze wydawnictwami, wydaniem i zasadami, to są tylko takie moje przemyślenia i to co mi się o ucho obiło. To rodzina, szczególnie dzieci oraz znajomi namawiają mnie żebym coś z tym zrobiła, chociaż nadal uważam, że najpierw muszę się podszkolić.
Oczywiście jeśli będę coś wiedziała, to dam Ci znać, przecież dobrze wiesz, że jestem jedną z osób, która Ci kibicuje i uważa, że powinieneś coś zrobić ze swoimi wierszami, szczególnie tymi dla dzieci. Niech to zadziała i w druga stronę, gdybyś Ty coś wiedział, to ja chętnie skorzystam. Pozdrowionka:)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...