Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Całujcie mnie wszyscy w dupę


amerrozzo

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Aa, miałem ci odpisać coś śmiesznego, ale się przestraszyłem, że przyjdzie 6 kilo albo jakieś inne zwierzątko i powie, że to żałosne. Zostawiam więc tylko tyle: posłucham innym razem, bo dziś nie bardzo mam czas.

Hej!
no dobrze,
więc jestem,
i mam w sobie coś ze zwierzątka,
taka jest podobno oficjalna wykładnia Darwina,
ale nigdy bym nie napisał, że Tuwim to niejaki Tuwim,
a dowcipy z lokomotywą są płytkie,
no takie w sam raz na poziom niejakiego amerrozzo,
śmieszny chłopie jesteś,


Wystarczy paragon?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Pamiętam jakiej muzyki słuchasz jeszcze z mojego pierwszego wątku muzycznego który zakładałam na www.poezja.org, ale, ale Tuwim zasługuje wg mnie na coś więcej.
Oto inny przykład muzyczny z Jego wierszem:

www.youtube.com/watch?v=7wChlvZbXjY

Wracam często do tego utworu, bardzo go lubię.
Wykonanie solidne od każdej strony: instrumenty, wokal, interpretacja... ;)
O ! :)
Aa, miałem ci odpisać coś śmiesznego, ale się przestraszyłem, że przyjdzie 6 kilo albo jakieś inne zwierzątko i powie, że to żałosne. Zostawiam więc tylko tyle: posłucham innym razem, bo dziś nie bardzo mam czas.

Hej!

Nie przestraszaj się tak łatwo ;)
Mam nadzieję, że w końcu znajdziesz czas, posłuchasz i napiszesz co myślisz na wiadomy temat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Nie no, kogo jak kogo, ale ciebie o brak obiektywizmu nie podejrzewałem. Wróć do początku i spójrz, kto najpierw uprawia krytykanctwo (żeby odróżnić od krytyki) i pisze: "do dupy". Potem zobacz, że ja na to odpowiedziałem, ale w formie żartu (!). Jaka była replika 6 kilo? Że coś tam jest żałosne, kiedy ja tylko żartowałem (podobnie jak żartowałem z NIEJAKIM J. Tuwimem). W odpowiedzi - i tu przyznaję, że zniżyłem się do poziomu 6 kilo - napisałem o zwierzątkach. Kolejna replika, że jestem śmieszny i co ja robię? Kończę dyskusję. Jeśli więc ja się spinam, to zastanawiam się, co trzeba robić, żeby się nie spinać.



Co tracę?
;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, 6 kilo, nie ekscytuj się tak. Wyraziłeś swoje zdanie w tym temacie już kilka razy, po co więcej? Tak bardzo cię boli, że komuś się podoba? Do zgody i tak nie dojdziemy. Główny zarzut przeciwników to niewyraźna dykcja. Cóż, po przesłuchaniu kawałka w formacie mp3 zmieniłem zdanie - wszystko znakomicie słychać. Kto chce, niechaj sam sprawdzi. Druga sprawa jest taka, że Fokus szybko nawijał dość trudny tekst. Idę o zakład, że bez wcześniejszego przeczytania tekstu nikt po pierwszym usłyszeniu nie zrozumiałby wszystkich słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...