Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Konkurs - opowiadanie o śmierci


Rekomendowane odpowiedzi

I niech im tak będzie, tylko po co reklamować się jako niezależny portal. proponuję wpis na stronie głównej:
Literacki Portal Grupy Poetyckiej "Czas", Krzywaka, Sojana i Angello. Rejstrując się proszę określić swoje przekonania oraz podpisać " Lojalkę". Wszelkie " domieńce" zostaną natychmisat zbanowane. Jesli nie czujesz się dobrze w Krk również się nie zgłaszaj.
I byłoby wszystko jasne, a nie, obłuda i zakłamanie w każdym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Panie Krzywak, właśnie wyrywamy sobie z żoną klawiaturę, bo ona twierdzi, że skoro jestem na dwutygodniowej banicji na Majorce... hahaha, to powinienem się godnie zachować i nie zabierać głosu na forum. Jestem jednak innego zdania, bo o godności, w Pana pojęciu, nie może być mowy.
Niech mnie Pan nie miesza do składu komisji konkursowej w charakterze jurora, bo to kolejne kłamstwo wyssane z palca przez Pana chorobliwy rewanżyzm i brak poczucia rzeczywistości. Proponowałbym zmierzyć gorączkę, najlepiej per rectum, długo nie trzeba czekać na pomiar temperatury. Jest Pan jedynym w swoim rodzaju kłamcą, który żeby zaspokoić swoje żądze odwetu i mieszać, i tak już mętną wodę, suponuje kolektywowi na forum mój akces w konkursie. Jest Pan pożałowania godnym, śmiesznym człowiekiem. Kiedy zgłaszałem tego rodzaju obecność na proponowanym konkursie, lub kto kiedykolwiek miałby mi to proponować?!
Pan ma szczególne predyspozycje do wywoływania zadymy.
Czytał Pan Schillera? Szkoda, tam można dowiedzieć się, że z głupotą sami bogowie walczą nadaremno.
Mąż swojej żony, emil grabicz.
Daj Pan spokój, z twórczością Krzywaka, Krk, grupy poetyckiej czas i Sojana jest jak z bobem, im tego więcej tym bardziej się czka i.... Zapraszam Pana i Marcina Erlina ( jesli ma Pan z nim kontakt) do centurm Berlina, w okolice Bramy Brandenburskiej, jest tam bardzo fajna kawiarenka dla artystów z całego świata, gdzie można z murzynem pogadać o Szymborskiej, a ładna ukrainka, absolwentka uniwerystetu w Paryżu, zarecytuje z pamięci polski wiersz. Zaproszenie będzie aktualne, jesli dzisiejszej nocy przezyję ( idę na barykady przeciwko tym ćwokom z NPD, albo mnie wypuszczą z mamra, bo teraz policja chroni dupków z NPD, albo nie spalą nam lokalu w rozruchach) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Tylko w Krk? W takim Berlinie na treningu do starć pierwszomajowych, w zeszłym tygodniu z piątku na sobotę praliśmy się w tysiąc trzysta osób z policją, i to tylko w jednej dzielnicy,ale ty i twój światek zamyka się na tablicy " Krk" A dokładniej? w ilu knajpach masz się dobrze? Widzisz, gdyby portal był zalezny, czyli taki jaki jest, ale oficjalnie twojej grupy, to mielibyście 90 procent mniej wejść i najprawdopodobniej stanowilibyście margines portali literackich, a tak, angello może się chwalić iluś tam tysiącami zarejstrowanych orgowiczów, i kilkusetosobowymi wycieczkami gości każdego dnia. Krzywak, Sojan i Angello, bądźcie mężczyznami, załóżcie takie forum, a po roku wrócicie do ludzi, bo sami się zagryziecie!. nie rozbiłes bastionu grafomanów, musiałbyś zacząć od siebie i twojej grupy poetyckiej, ale mam dla ciebie propozycję wieczorka poetyckiego z twoim udziałem:
W gejowskim barze tuż za rogiem " To tu",powiesz parę swoich wypoconych wierszyków, tak o czwartej nad ranem, kiedy publiczność będzie odpowiednio nastawiona do twojej twórczości, dostaniesz sto złotych, podobno nie masz kasy na bilety, żeby jeżdzić po Polsce ( to prawda, że pewnie czujesz się tylko u siebie na poezyjnych śmieciach?). Jak do tego zatańczysz w przerwie na rurze, dorzucę kolejną stówkę. Grać może ci Marcin Erlin, albo ten be, czy me, czy kogo tam uważasz. wszedłeś do jury, no i? Wielu maluczkich dostało się gdzieś i są z tego dumni, bo to ich jedyne osiągnięcia, medale, ordery, nagrody jury, a w życiu pustka. Ani się nie cieszę ani się cieszę. To konkurs Rakoskiego i ludzie z pewnością się zgłoszą, ale nie ze względu na ciebie tylko na chęć wzięcia w nim udziału. Twoja obecność nic bowiem nie znaczy, zmienia czy poprawia.

Na to też mi się nie chcę odpowiadać. Też zgłoszone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Tylko w Krk? W takim Berlinie na treningu do starć pierwszomajowych, w zeszłym tygodniu z piątku na sobotę praliśmy się w tysiąc trzysta osób z policją, i to tylko w jednej dzielnicy,ale ty i twój światek zamyka się na tablicy " Krk" A dokładniej? w ilu knajpach masz się dobrze? Widzisz, gdyby portal był zalezny, czyli taki jaki jest, ale oficjalnie twojej grupy, to mielibyście 90 procent mniej wejść i najprawdopodobniej stanowilibyście margines portali literackich, a tak, angello może się chwalić iluś tam tysiącami zarejstrowanych orgowiczów, i kilkusetosobowymi wycieczkami gości każdego dnia. Krzywak, Sojan i Angello, bądźcie mężczyznami, załóżcie takie forum, a po roku wrócicie do ludzi, bo sami się zagryziecie!. nie rozbiłes bastionu grafomanów, musiałbyś zacząć od siebie i twojej grupy poetyckiej, ale mam dla ciebie propozycję wieczorka poetyckiego z twoim udziałem:
W gejowskim barze tuż za rogiem " To tu",powiesz parę swoich wypoconych wierszyków, tak o czwartej nad ranem, kiedy publiczność będzie odpowiednio nastawiona do twojej twórczości, dostaniesz sto złotych, podobno nie masz kasy na bilety, żeby jeżdzić po Polsce ( to prawda, że pewnie czujesz się tylko u siebie na poezyjnych śmieciach?). Jak do tego zatańczysz w przerwie na rurze, dorzucę kolejną stówkę. Grać może ci Marcin Erlin, albo ten be, czy me, czy kogo tam uważasz. wszedłeś do jury, no i? Wielu maluczkich dostało się gdzieś i są z tego dumni, bo to ich jedyne osiągnięcia, medale, ordery, nagrody jury, a w życiu pustka. Ani się nie cieszę ani się cieszę. To konkurs Rakoskiego i ludzie z pewnością się zgłoszą, ale nie ze względu na ciebie tylko na chęć wzięcia w nim udziału. Twoja obecność nic bowiem nie znaczy, zmienia czy poprawia.

Na to też mi się nie chcę odpowiadać. Też zgłoszone.

że też nie bolą Pana palce od tych donosów. W czasie okupacji miałby Pan prze... chlapane Panie Krzywak. Niech Pan lepiej poczyta sobie ciekawą książkę. Skończył Pan już poprzednią?
Tym razem austriackiego pisarza, Roberta Musila, "Der Mann ohne Eigenschaften"
On, jakby ją o panu napisał. Zanim Pan przeczyta, zastanowi się Pan nad banem dla mnie.
Mam, jak w szwajcarskim banku, ale to potrwa, bo to długa książka, zatem popiszemy sobie ździebko przed moim kolejnym zgonem. hahaha

mąż swojej jedynej żony, emil grabicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Na to też mi się nie chcę odpowiadać. Też zgłoszone.

że też nie bolą Pana palce od tych donosów. W czasie okupacji miałby Pan prze... chlapane Panie Krzywak. Niech Pan lepiej poczyta sobie ciekawą książkę. Skończył Pan już poprzednią?
Tym razem austriackiego pisarza, Roberta Musila, "Der Mann ohne Eigenschaften"
On, jakby ją o panu napisał. Zanim Pan przeczyta, zastanowi się Pan nad banem dla mnie.
Mam, jak w szwajcarskim banku, ale to potrwa, bo to długa książka, zatem popiszemy sobie ździebko przed moim kolejnym zgonem. hahaha

mąż swojej jedynej żony, emil grabicz

Tak przy okazji tego postu zastanawiam się, jaki sens ma tutaj banowanie? Ja, jak dostałem bana, nie leciałem zakładać nowego konta. A tutaj zbanowany grabicz śmieje się otwarcie wszystkiemu w twarz. Dziwne tak samo, jak to, że jeszcze rano był w składzie komisji, a teraz go nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt 5. regulaminu: "odległość między wersami – 1,0". Drogi organizatorze, toż interlinia będzie mniejsza niż w twoich komentarzach ;)
Taki żarcik ;)

A już na marginesie: standard jest taki, że stosuje się interlinię 1,5, bo ponoć tekst jest czytelniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



że też nie bolą Pana palce od tych donosów. W czasie okupacji miałby Pan prze... chlapane Panie Krzywak. Niech Pan lepiej poczyta sobie ciekawą książkę. Skończył Pan już poprzednią?
Tym razem austriackiego pisarza, Roberta Musila, "Der Mann ohne Eigenschaften"
On, jakby ją o panu napisał. Zanim Pan przeczyta, zastanowi się Pan nad banem dla mnie.
Mam, jak w szwajcarskim banku, ale to potrwa, bo to długa książka, zatem popiszemy sobie ździebko przed moim kolejnym zgonem. hahaha

mąż swojej jedynej żony, emil grabicz

Tak przy okazji tego postu zastanawiam się, jaki sens ma tutaj banowanie? Ja, jak dostałem bana, nie leciałem zakładać nowego konta. A tutaj zbanowany grabicz śmieje się otwarcie wszystkiemu w twarz. Dziwne tak samo, jak to, że jeszcze rano był w składzie komisji, a teraz go nie ma.

Panie Krzywak, rzuć mi Pan przed oczy ten tekst, który mnie w takiej komisji ustawił, może coś przeoczyłem, albo potwierdzenie przeze mnie takowego akcesu. Chętnie, dobrym słowem, postaram się mój brak spostrzegawczości nadrobić... hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


A co ma okupacja do tego?! Donos to nie zawsze coś złego. Łamiesz netykietę i rzucasz się, że inni prawidłowo reagują. Jednego bana już dostałeś, teraz pracujesz na drugiego. Może nie ekscytuj się tak, hm?

Odpowiem Ci na tę kwestię, jak przekonasz Pana Krzywak, żeby wytłumaczył mi dlaczego dobrych ludzi do gestapo porównał. Rzuca Ci się coś w oczy, ale widzę, że dosyć wybiórczo.
Czyżby wasal mojego wasala był również moim wasalem... hahaha
Amerrozzo, to jest dyskusja a nie jakaś "rzucawka" netowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


A co ma okupacja do tego?! Donos to nie zawsze coś złego. Łamiesz netykietę i rzucasz się, że inni prawidłowo reagują. Jednego bana już dostałeś, teraz pracujesz na drugiego. Może nie ekscytuj się tak, hm?

Odpowiem Ci na tę kwestię, jak przekonasz Pana Krzywak, żeby wytłumaczył mi dlaczego dobrych ludzi do gestapo porównał. Rzuca Ci się coś w oczy, ale widzę, że dosyć wybiórczo.
Czyżby wasal mojego wasala był również moim wasalem... hahaha
Amerrozzo, to jest dyskusja a nie jakaś "rzucanka" netowa.


"że też nie bolą Pana palce od tych donosów. W czasie okupacji miałby Pan prze... chlapane Panie Krzywak. Niech Pan lepiej poczyta sobie ciekawą książkę. Skończył Pan już poprzednią?"
Czy Ty też uważasz, Amerrozzo, że za taki komentarz można dostać bana?
To bardzo ciekawe połączenie i dużo sugerujące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Tylko w Krk? W takim Berlinie na treningu do starć pierwszomajowych, w zeszłym tygodniu z piątku na sobotę praliśmy się w tysiąc trzysta osób z policją, i to tylko w jednej dzielnicy,ale ty i twój światek zamyka się na tablicy " Krk" A dokładniej? w ilu knajpach masz się dobrze? Widzisz, gdyby portal był zalezny, czyli taki jaki jest, ale oficjalnie twojej grupy, to mielibyście 90 procent mniej wejść i najprawdopodobniej stanowilibyście margines portali literackich, a tak, angello może się chwalić iluś tam tysiącami zarejstrowanych orgowiczów, i kilkusetosobowymi wycieczkami gości każdego dnia. Krzywak, Sojan i Angello, bądźcie mężczyznami, załóżcie takie forum, a po roku wrócicie do ludzi, bo sami się zagryziecie!. nie rozbiłes bastionu grafomanów, musiałbyś zacząć od siebie i twojej grupy poetyckiej, ale mam dla ciebie propozycję wieczorka poetyckiego z twoim udziałem:
W gejowskim barze tuż za rogiem " To tu",powiesz parę swoich wypoconych wierszyków, tak o czwartej nad ranem, kiedy publiczność będzie odpowiednio nastawiona do twojej twórczości, dostaniesz sto złotych, podobno nie masz kasy na bilety, żeby jeżdzić po Polsce ( to prawda, że pewnie czujesz się tylko u siebie na poezyjnych śmieciach?). Jak do tego zatańczysz w przerwie na rurze, dorzucę kolejną stówkę. Grać może ci Marcin Erlin, albo ten be, czy me, czy kogo tam uważasz. wszedłeś do jury, no i? Wielu maluczkich dostało się gdzieś i są z tego dumni, bo to ich jedyne osiągnięcia, medale, ordery, nagrody jury, a w życiu pustka. Ani się nie cieszę ani się cieszę. To konkurs Rakoskiego i ludzie z pewnością się zgłoszą, ale nie ze względu na ciebie tylko na chęć wzięcia w nim udziału. Twoja obecność nic bowiem nie znaczy, zmienia czy poprawia.

Na to też mi się nie chcę odpowiadać. Też zgłoszone.

Nie mogę, powiem co myślę. Jestem specjalitką od logicznego myślenia. Panie Krzywak, jeszcze niedawno pisał Pan w swoich postach o organizatorze tego konkursu:
a dalej szaleństwo, utwory bestii be i aluny, plus chlipiący grabicz i bełkoczący Rakoski.
Daję 100 zł za bilet. Do Londynu mogę jechać, pal to licho.[/quote

teraz zgłasza się Pan do jjury, i chyba jest dumny z przyjęcia do komisji. Już Pan zmienił zdanie o Panu Rakoskim czy fałszywie zmienił skórę?
Po drugie:


A oto przykład obłudnego Krzywaka, który nikomu podobno nie robi krzywdy, komentarze pod wierszem Ariel z działu Z:
droga bestio - z całą sympatią wiersz nie trzyma poziomu zetki, przynajmniej - jeszcze nie
panie Michale - z całym szacunkiem, komentarz niestety też nie...




--------------------------------------------------------------------------------

Dnia: 2010-04-29 22:18:05, napisał(a): miss croup
Komentarzy: 98

nie próbowałam jeszcze dotyku, w tym może szansa





Zgłoś złamanie regulaminu serwisu | Cytuj








miss croup napisał:

droga bestio - z całą sympatią wiersz nie trzyma poziomu zetki, przynajmniej - jeszcze nie
panie Michale - z całym szacunkiem, komentarz niestety też nie...


Tajska restauracja w centrum Krakowa zatrudni osobę do stania ze znakiem na Placu Matejki. Praca od zaraz. Od 12 do 18-19. Jedyny wymóg to przyzwoity wygląd. 6zł/h Telefon: ... ... ...




--------------------------------------------------------------------------------

Dnia: 2010-04-29 22:20:58, napisał(a): M. Krzywak
Komentarzy: 14267

www.fotoik.pl/index.php?akcja=autor& ... p;strona=0


Twoja odpowiedź, Krzywak, dla Bogu ducha winnego internauty, który tylko ci zwrócił uwagę na niewłasciewe zachowanie w dziale dla zaawansowanych, świadczy o twojej wysokiej kulturze osobistej. ty podobno nie odnosisz się do ludzi, tylko komentowanych tekstów...a całość dla reklamy firmujesz licznym zdjęciami własnych ludzi. Nic to, najważniejsze, żeby o tobie i twojej grupie na poezji bylo głośno..reklama dźwignią handlu na niekomercyjnym ponoć portalu.
Nie tylko nie odpowiedział Pan na zarzuty, przemilczał je, a do tego wykonał zgłoszenia na autora tego posta, za koment, w którym ( może to złe słowo) również " proponuje Panu pracę". Przeciez jasno na białym widać, że ośmieszył Pan internautę usiłującego zwrócić Panu uwagę, na niekulturalne zachowanie w dziale Z z wierszami. Dlaczego zwraca się Pan do Admina z "nieregulaminowymi postami", a podobnych jest Pan autorem. Szanowny Panie, całe życie " walczę" z takim zachowaniem, informuję, że dokonam zgłoszenia do admina, o naruszenie przez Pana zasad regulaminu, ośmieszając internautę wskazującemu na niestosowne pańskie zachowanie. Zobaczę jak zachowa się administrator portalu, czy wszyscy są równi, na poezja.org. Nie musi mnie Pan akceptować, ale nie wolno tak się zachowywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



I owszem, standard, ale to nie jest praca naukowa drogi Czytelniku. Stąd 1,0, by troszkę

za-wyżyć poprzeczkę, przy 1,5 byłoby zbyt łatwo, co dałoby marne wyniki (pod względem

jakościowym i ilościowym), a tak trzeba troszkę się pofatygować.

Ale masz rację, dlatego sam piszę w takich odległościach, czytelniej. Toć konkurs

co innego :)

Pozdrawiam, więc bez żadnych przekrętów, bo sprawdzę w MOffice :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arka Noego - jak widzę, kolejny moralizator. Spoko.
Po pierwsze, skoro Mariusz Rakoski się nie obraził, to nie rozumiem, po co się wcinasz. O konkursie rozmawialiśmy i też brałem pod uwagę takie posty. I wisi mi to, co też napisałem.
Co do drugiego - jak już wspomniałem niżej, od upominania mnie jest mama, a nie ktoś tam skądś tam. Zresztą poszukaj sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Bez komentarza. Nie jestem administratorem, moderatorem ani nikim podobnym. Od sprawowania porządku jest tu angello.
Mnie tylko dziwi to porównanie z okupacją. Takie ni z gruszki ni z pietruszki.


Szkoda, że inne Cię nie dziwią, ale to już zupełnie inna historia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Tak przy okazji tego postu zastanawiam się, jaki sens ma tutaj banowanie? Ja, jak dostałem bana, nie leciałem zakładać nowego konta. A tutaj zbanowany grabicz śmieje się otwarcie wszystkiemu w twarz. Dziwne tak samo, jak to, że jeszcze rano był w składzie komisji, a teraz go nie ma.

Panie Krzywak, rzuć mi Pan przed oczy ten tekst, który mnie w takiej komisji ustawił, może coś przeoczyłem, albo potwierdzenie przeze mnie takowego akcesu. Chętnie, dobrym słowem, postaram się mój brak spostrzegawczości nadrobić... hahaha

Przeczytaj sobie mój pierwszy post i odnieś do tekstu i nazwiska, którego brakuje. W sumie od twoich kłamstw to już mi się mdło robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



I owszem, standard, ale to nie jest praca naukowa drogi Czytelniku. Stąd 1,0, by troszkę

za-wyżyć poprzeczkę, przy 1,5 byłoby zbyt łatwo, co dałoby marne wyniki (pod względem

jakościowym i ilościowym), a tak trzeba troszkę się pofatygować.

Ale masz rację, dlatego sam piszę w takich odległościach, czytelniej. Toć konkurs

co innego :)

Pozdrawiam, więc bez żadnych przekrętów, bo sprawdzę w MOffice :D
Moim zdaniem lepiej byłoby ustalić liczbę wyrazów. Może to głupi pomysł, ale ja bym taki w życie wcielił. Wtedy nie trzeba liczyć stron. Zresztą jeśli ktoś jest cwany, to zacznie każde kolejne zdanie od akapitu ;)

EDYCJA: no tak, nie trzeba liczyć stron, ale co z wyrazami... Pewnie Microsoft Word ma i taką funkcję, żeby policzyć słowa. Sprawdziłem: Właściwości -> Podsumowanie -> Zaawansowane. W pliku napisałem 5 słów, w statystykach widnieje 7. Hmmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Proszę wysilić się na odrobinę kultury. W nic się nie wcinam. Pisał mi Pan o kulturze, zbanowaniu paru trolujących osób, a tymczasem pańskie zachowanie również pozostawia wiele do życzenia. Nie wstyd Panu, że tak doświadczony orgowicz daje " nowym" przykład, rodem z najgorszych portali plotkarskich, a sam zgłasza adminowi każdy przypadek jego dotyczący? Tylko po to, żeby " wykończyć" osoby o odmiennych poglądach? To mi wygląda na planowaną akcję z pańskiej strony, taką czystkę na poezji.org, chce Pan urządzić, wszelkimi sposobami? Naprawdę, nie widzę, po przyglądnięciu się, żadnej różnicy w zachowaniu tych zbanowanych osób, a pańskim. Na nich doniesiono, panu się upiekło, ot co, a to nie jest fair play.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Proszę wysilić się na odrobinę kultury. W nic się nie wcinam. Pisał mi Pan o kulturze, zbanowaniu paru trolujących osób, a tymczasem pańskie zachowanie również pozostawia wiele do życzenia. Nie wstyd Panu, że tak doświadczony orgowicz daje " nowym" przykład, rodem z najgorszych portali plotkarskich, a sam zgłasza adminowi każdy przypadek jego dotyczący? Tylko po to, żeby " wykończyć" osoby o odmiennych poglądach? To mi wygląda na planowaną akcję z pańskiej strony, taką czystkę na poezji.org, chce Pan urządzić, wszelkimi sposobami? Naprawdę, nie widzę, po przyglądnięciu się, żadnej różnicy w zachowaniu tych zbanowanych osób, a pańskim. Na nich doniesiono, panu się upiekło, ot co, a to nie jest fair play.

Z adwokatami raczej nie dyskutuje, zresztą założyłem dla was oddzielny wątek :)
Pędź się tam wpisywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Bez komentarza. Nie jestem administratorem, moderatorem ani nikim podobnym. Od sprawowania porządku jest tu angello.
Mnie tylko dziwi to porównanie z okupacją. Takie ni z gruszki ni z pietruszki.


Szkoda, że inne Cię nie dziwią, ale to już zupełnie inna historia.
Nie reguluję swoje dziwienia. Coś mnie dziwi albo nie, nie mam na to wpływu. Akurat rzuciło mi się w oczy porównanie do okupacji. Moim zdaniem zupełnie nietrafione i nie na miejscu. Tylko tyle. Pokój!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...