Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

78 werset


Rekomendowane odpowiedzi

wiesz, dla mnie jest to ...zamyślenie nad przeznaczeniem / wszystko ma sens i dzieje się niezmiennie tak jak ma być, tylko nam trudno zrozumieć / "dobro odchodzi" - jakież to zgodne z prawdą! ale zgodnie z wiarą ono idzie "po nagrodę", a "zło pozostaje" - tu, w świecie jego miejsce, by ostatecznie ...zginąć marnie /

jeszcze odnośnie tego, co powiedziałeś: "dobro szybko zapomnamy a zło pamiętamy", odwróciłabym trochę przewrotnie - jakże często dobra szukamy i powracamy do niego we wspomnieniach, a zło? powraca jak "czkawka" i przypomnina nam się bólem / jeśli za dobro potrafimy być wdzięczni, nigdy go nie zapomnimy, ono będzie powracać jak bumerag, żebyśmy je wciąż dawali innym / czego sobie i Autorowi życzę z całego serca /
:):)
serdecznie pozdrawiam -
Krysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


ja czytałam kilka razy, nic jakoś mi nie przychodzi... te szkodliwe moje, poczytam jeszcze jutro, może dzisiaj.
serdecznie - Jola

Witaj Jolu, tak myślałem iż ciężkie przesłanie , ale dziękuję za odwiedziny i wpis

szacuneczek

be
ciężkie, oj Be chyba wiem: odchodzi dobry człowiek, stary, zmęczony,
a pozostaje "młodość", przewrotna, arogancka, zbunt... - "zła ... tak sobie to...
serdecznie - Jola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Witaj Jolu, tak myślałem iż ciężkie przesłanie , ale dziękuję za odwiedziny i wpis

szacuneczek

be
ciężkie, oj Be chyba wiem: odchodzi dobry człowiek, stary, zmęczony,
a pozostaje "młodość", przewrotna, arogancka, zbunt... - "zła ... tak sobie to...
serdecznie - Jola

Witaj Jolu, Arkana to wróżba Tarota i dotyczy dobrej niewiasty, która już nic nie zrobi , lecz musi odejść, heh prościej zło zawsze długo zyje ąz wypełni diabła posługi, a dobrzy ludzie umieraja, lub ,,Wybrańcy Boga umierają młodo"

dzieki za odwiedziny i wnikliwe czytanie

szacuneczek

be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...