Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

www.picasaweb.google.com/judyta.kasia/Plakat#5432291279656695186

(link został udostępniony, zmieniony wadliwy, powinien działać;
proszę kliknąć na zdjęcie)

serdecznie zaprasza

Opublikowano

wystarczy wywalić z adresu http i mamy:
www.facebook.com/home.php?#/photo.php?pid=30393922&id=1255867796
nauczcie się tego ludzie, i Ty też jak możesz, Judytko ;)
nie żeby mi to jakoś przeszkadzało ale zmazanie kilku znaczków nic nie kosztuje.dobra. czepiam się. zobaczę lepiej co jest w środku.
zdrówko,
Jimmy

Opublikowano

"Zawartość chwilowo niedostępna

Nie można wyświetlić żądanej strony. Może być ona chwilowo niedostępna, wybrany link nie działa lub nie masz uprawnień do przeglądania tej strony."

;/

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


dlatego właśnie poprzez moje pośrednictwo- udzielam reklamy,
(ja tylko wstawiłam plakat; z braku tutaj profila),przedstawia się,
jest marzenie- można sięgnąć- skontaktować się;
jeśli Messalin nie sprawdziłeś to trudno mówić o bzdurach,
a co do Twoich z całym szacunkiem wcześniejszych doświadczeń
nie mogę się wypowiadać,
J. dziękuje niemniej za zainteresowanie
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


dlatego właśnie poprzez moje pośrednictwo- udzielam reklamy,
(ja tylko wstawiłam plakat; z braku tutaj profila),przedstawia się,
jest marzenie- można sięgnąć- skontaktować się;
jeśli Messalin nie sprawdziłeś to trudno mówić o bzdurach,
a co do Twoich z całym szacunkiem wcześniejszych doświadczeń
nie mogę się wypowiadać,
J. dziękuje niemniej za zainteresowanie

to znaczy, ma się rozumieć, ten gość
robi to samo co mam na myśli?
jesli tak to wolałbym abyś powiadomiła
wszystkich - bo plakat zobaczyłem,
przeczytałem, oki, jeśli ma coś do mnie
to mnie znajdzie, narazie to dalej bzdury

niech Twój gość coś konkretnego zaproponuje
plakaty wymyslono aby ogłupić ludność XVII i XVIII wieku
że niby król coś ogłasza a nie tylko rozkazuje, nakazuje czy coś w tym rodzaju

jego teraz ruch

a Ty, Judyt to skoczek? laufer? kto? może żona?
wiesz, mam na koncie taką historię, kiedyś taka jedna wydębiła
ode mnie muzykę, w trakcie się pod nią podpisała, zdobyła kilka nagród
- teraz jest żoną dyrektora pewnego teatru w wawie
MN
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


dlatego właśnie poprzez moje pośrednictwo- udzielam reklamy,
(ja tylko wstawiłam plakat; z braku tutaj profila),przedstawia się,
jest marzenie- można sięgnąć- skontaktować się;
jeśli Messalin nie sprawdziłeś to trudno mówić o bzdurach,
a co do Twoich z całym szacunkiem wcześniejszych doświadczeń
nie mogę się wypowiadać,
J. dziękuje niemniej za zainteresowanie

to znaczy, ma się rozumieć, ten gość
robi to samo co mam na myśli?
jesli tak to wolałbym abyś powiadomiła
wszystkich - bo plakat zobaczyłem,
przeczytałem, oki, jeśli ma coś do mnie
to mnie znajdzie, narazie to dalej bzdury

niech Twój gość coś konkretnego zaproponuje
plakaty wymyslono aby ogłupić ludność XVII i XVIII wieku
że niby król coś ogłasza a nie tylko rozkazuje, nakazuje czy coś w tym rodzaju

jego teraz ruch

a Ty, Judyt to skoczek? laufer? kto? może żona?
wiesz, mam na koncie taką historię, kiedyś taka jedna wydębiła
ode mnie muzykę, w trakcie się pod nią podpisała, zdobyła kilka nagród
- teraz jest żoną dyrektora pewnego teatru w wawie
MN

jak masz zły humor to sobie walnij w lód(:
serdecznie pozdrawiam
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



to znaczy, ma się rozumieć, ten gość
robi to samo co mam na myśli?
jesli tak to wolałbym abyś powiadomiła
wszystkich - bo plakat zobaczyłem,
przeczytałem, oki, jeśli ma coś do mnie
to mnie znajdzie, narazie to dalej bzdury

niech Twój gość coś konkretnego zaproponuje
plakaty wymyslono aby ogłupić ludność XVII i XVIII wieku
że niby król coś ogłasza a nie tylko rozkazuje, nakazuje czy coś w tym rodzaju

jego teraz ruch

a Ty, Judyt to skoczek? laufer? kto? może żona?
wiesz, mam na koncie taką historię, kiedyś taka jedna wydębiła
ode mnie muzykę, w trakcie się pod nią podpisała, zdobyła kilka nagród
- teraz jest żoną dyrektora pewnego teatru w wawie
MN

jak masz zły humor to sobie walnij w lód(:
serdecznie pozdrawiam

no to wszystko wiadome
choć jak zwykle mogę się mylić
MN
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



niestety, aktualnie panująca "retoryka" orgowa zatacza coraz dalsze kręgi


kiedyś jak walnąłem w lód to komunistyczny lekarz składając mi rękę powiedział,
że teraz będę musiał nauczyć się grać na jakimś instrumencie, inaczej koniec z poruszaniem
palcami, tak też się stało, lód nie jest mi obojętny
MN
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



niestety, aktualnie panująca "retoryka" orgowa zatacza coraz dalsze kręgi


kiedyś jak walnąłem w lód to komunistyczny lekarz składając mi rękę powiedział,
że teraz będę musiał nauczyć się grać na jakimś instrumencie, inaczej koniec z poruszaniem
palcami, tak też się stało, lód nie jest mi obojętny
MN
to ogrzej się proszę ciepłym sweterkiem
będzie wtedy brak lodowatości i jej chłodu,J.(:
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




kiedyś jak walnąłem w lód to komunistyczny lekarz składając mi rękę powiedział,
że teraz będę musiał nauczyć się grać na jakimś instrumencie, inaczej koniec z poruszaniem
palcami, tak też się stało, lód nie jest mi obojętny
MN
to ogrzej się proszę ciepłym sweterkiem
będzie wtedy brak lodowatości i jej chłodu,J.(:

widzisz, była tu na orgu taka osoba co już mnie bałwakiem wyzwała
to też świadczy o czymś tam, o czym? a czy ja wiem?

stąd wnioskuję, jesli ma ktoś coś do zaoferowania to niech puka
ale niech te pukanie będzie zrozumiałe
MN
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


to ogrzej się proszę ciepłym sweterkiem
będzie wtedy brak lodowatości i jej chłodu,J.(:

widzisz, była tu na orgu taka osoba co już mnie bałwakiem wyzwała
to też świadczy o czymś tam, o czym? a czy ja wiem?

stąd wnioskuję, jesli ma ktoś coś do zaoferowania to niech puka
ale niech te pukanie będzie zrozumiałe
MN
M...ja nie wyzywam nikogo, Ciebie także nie,
pukanie- plakat jest(taka forma)
J. radości

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • wiele mówimy do Boga  i o Nim  najwięcej ci co daleko    a świat  świat byłby  jak piękna kwitnąca łąka  każdy kwiatek listek  cieszy się istnieniem    zajrzyjmy w siebie  częściej słuchajmy    CO BÓG  CHCE POWIEDZIEĆ    wtedy …   Jezu ufam Tobie    6.2026 andrew  Piątek, dzień wspomnienia męki i śmierci Jezusa   
    • @Poet Ka  To wiersz o próbie uchwycienia " rytmu lata".  Jest bardzo zmysłowy.  Pokazujesz nam ten wolny dzień obrazami. Bardzo podoba mi się ta  "rama miniatury". Patrzysz przez "romby miniatury" , czyli siatkę i opisujesz to, co widzisz.  Krótkie wersy budują,przy moim odczycie, zapis małych,  ulotnych chwil. Liczy się tylko tu i teraz.  To te chwile dają szczęście. Mamy to konkretne obrazy : wiśnie, kubek, radio, płochacza kawę, filiżankę.  Zastanowił mnie tu dobór samych wiśni, które są zbierane do kubka. Ja odczytuję to tak, że ich słodko- cierpki smak jest jak ten dzień  - najpierw słodki,  potem, gdy się już skończy zostanie po nim cierpkość. Być może przesadziłam, jednak taki mam tego odbiór.  Cały opis tych " małych chwil" oddziałowuje na zmysły.  Mamy wspomniany wcześniej smak wiśni, dźwięk radia, zapach kawy - to sprawia, że się to czuję. Ostatnie wersy mówią nam o tym, że zwykły, czerwcowy dzień, jego małe chwille mają taką moc, że znów można mieć 20 lat.    Dziękuję za wiersz na piękny czerwcowy dzień.  Pozdrawiam serdecznie🪻  
    • A to Boryny żur, drużyny robota
    • @Poet Ka ... a wokół świat bez cieni   ubrany nie tylko w marzenia   kwitnie ... Pozdrawiam serdecznie Miłego dnia 
    • rytm lata   przy wiśni w czerwcu    w rombie  siatki jak w ramie miniatury   przysiadł  płochacz   do kubka wpadają  drobne ciemne  owoce   kawa już w domu pachnie   filiżanka przy radiu   dobiega rytm muzyki   piszę  szczęśliwa że wolny  dzień    łapię zmysłami  lato i rytm   znów mam dwadzieścia  lat  
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...