Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdybym Cię spotkał,
gdy nie spotkałem.
W pociągu marzeń,
którego nie było.

Gdybym mógł spojrzeć,
w Twe oczy nieznane.
I wyrzec słowa,
niewypowiedziane.

Gdybym mógł…
Gdybym…
Na cóż gdybanie?
Niech myśl uporczywa
Już nękać przestanie.

Opublikowano

Babo:)
Bardzo dziękuję za pochylenie się nad moim wierszem i za sympatyczny komentarz.
Miło mi, że wiersz Ci się spodobał.
Co do „Twe” – hm… przemyślę, ale raczej zostanie.
Tak jakoś czuję;-)
Pozdrawiam.

Opublikowano

Krzysztofie.
Jak na razie jesteś jedynym facetem, który skomentował ten wiersz. :)
To miłe, że wiersz Ci się spodobał na tyle, że zabrałeś mi zwrotkę. ;-)
Jeśli chodzi o „Twe”:
Co to, jakaś krucjata. ;-) (3 komentarz z rzędu o Twe)
Ale co tam, obiecałem że przemyślę.
Pozdrawiam.

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Bez obaw, to tylko moja wizja literacka.:)
Obsesji też nie mam.:)))
Bardzo dziękuję za przeczytanie, komentarz i stwierdzenie – „Ładne”
Pozdrawiam.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Cóż mogę teraz powiedzieć.
Chyba tylko:
Miła Pani - pogłaskałaś mnie, oj pogłaskałaś. :)
Bardzo dziękuję za to i cieszę się, że wiersz się spodobał.
Pozdrawiam.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Takie porównanie to dla mnie zaszczyt.
A jeśli moje słowa, do serca są brane to już nic więcej mi nie trzeba. ;)
Bardzo dziękuję za wypowiedź i za „Cmook” oczywiście. :)
Pozdrawiam.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



I znów miłe słowa.
Bardzo dziękuję.
Cieszy mnie fakt, że trafiłem w gust.
Chciałoby się powiedzieć - oby tak zawsze, ale jestem realistą.:)
Pozdrawiam.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Bez obaw, to tylko moja wizja literacka.:)
Obsesji też nie mam.:)))
Bardzo dziękuję za przeczytanie, komentarz i stwierdzenie – „Ładne”
Pozdrawiam.
Nawet nie przyszło mi do głowy, że mógłbyś mieć obsesję. :-) Pod wpływem silnych emocji na ogół nie pisze się trzeźwych wierszy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @LessLove Bywam nierozsądna, ale tylko w piątki ;) Chulaj dusza ;) Wracając do meritum: być może świadomość rzeczywiście bazuje na iluzjach i sama je tworzy... ale czy naprawdę wolimy fantazje od czegoś, co możemy dotknąć? I chyba właśnie stąd bierze się to pęknięcie...
    • @Mel666 Wiele teorii mówi, że nasza świadomość operuje na iluzjach i sama je wytwarza. Czy warto trudzić się nad esencją i płacić radości absencją? Nie jestem zwolennikiem głupoty ale lekkoduszności -taaak :-) wydało się. Nie lubisz być trochę nierozsądna, powierzchowna... choć w weekendy lub w środy rano?
    • @LessLove To ciekawe. Nie myślałam o "pocałunku" jako o pojednaniu ciała i umysłu. W moim odczuciu ten konflikt nie daje się tak łatwo zażegnać.:) Poza tym panowanie nad rzeczywistością to tylko iluzja.
    • @Mel666 Problem w tym, że nie jesteśmy w stanie się skutecznie odseparować :-) To może najlepsze są metody niefilozoficzne. Dać ciału(zmysłom), co mu się należy a umysł... przekupić prostą wizją panowania nad rzeczywistością. Hmm, jedno i drugie jest w "pocałunku". Przy takiej aurze - na znak protestu (?) wyprodukowałem sobie rąbnięty rap:    
    • Liz Taylor na dachu   Trala lala lala  Trala lala Trala lala la Trala lala Tralalala Tralalala La! La! La!*   Gdybym była Stone nie stonka  Nosiłabym dessous w koronkach  I nie z Sylwkiem Stallone pod tusz Lecz z Paulem Newmanem jeśli już!   Kocice mieć za swoje psiapsi Pod pazurem gorącą blachę Na niebie widzieć gwiazd ipsilon  Manewry miłosne na dachu.   Przez noce filmów z Hollywoodu Liz szafirowe kaskaderki Siedem dekad czekają cudu Lecz piękny Newman zwiał z tej gierki.   *pod melodię ze „Skrzypka na dachu”- słowa wiersza tylko do recytacji i cichego czytania  
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...