Gdybym
-
Ostatnio w Warsztacie
-
Rafii 0
Wybacz mi, moja droga,
lecz dlatego, że mnie kochasz,
już wolałbym, byś wbiła
w moje serce nóż.To nie tak, że ja nie chcę
Twej miłości czuć,
ale umysł mój pamięta,
co się kiedyś stało już.Kiedyś była inna panna,
co gwiazdą była mi,
lecz ona mnie okłamywała
i potwornie zraniła mnie.Choć myślałem, że to koniec,
że miłość już nie sięgnie mnie,
ktoś znów pragnie mnie pokochać,
a tym kimś jesteś Ty.Przybliżasz się co dnia,
a ta bliskość rani mnie.
Wolałbym, by wbito mi nóż,
niż na nowo zakochać się.Twe uczucie, chociaż piękne,
tak bardzo przeraża mnie.
Mogę tylko rzeknąć:
„Proszę, nie kochaj mnie.”0
-
-
Najczęściej komentowane w ostatnich 7 dniach
-
- 45 odpowiedzi
- 975 wyświetleń
-
- 32 odpowiedzi
- 790 wyświetleń
-
- 29 odpowiedzi
- 559 wyświetleń
-
- 28 odpowiedzi
- 1 246 wyświetleń
-
- 25 odpowiedzi
- 465 wyświetleń
-
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się