Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Angello, prosimy o założenie działu konkursowego i podanie zasad techn


M._Krzywak

Rekomendowane odpowiedzi

Tomaszu, właśnie o to chodzi, żeby wywołać niesmak. Mnie bardziej niepokoi to, że administracja na to pozwala.

Tym niemniej:
Primo - dział konkursowy nie istnieje. Plebiscyt był. Pan Bukowski miał chyba 240 wpisów - to za mało na bycie w jury. Innych odrzuconych nie było.

Secundo - jury decyduje samo za siebie. Nie ma dwóch "osobników" decydujących o jury.

PS - angello, czy jest szansa, że doczekamy się tego działu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Popieram. Uważam, że wiersze jurorów powinny być oceniane na tych samych zasadach, co wiersze innych osób. Jeśli nie da się założyć blokady na głosowanie na własne wiersze, to może Angello ma możliwość sprawdzenia, kto oddał głos na dany wiersz? To się chyba da sprawdzić od strony Administratora?
A jeśli się nie da, to proponuję, żeby głosowanie na wiersze jurorów było [u]jawne[/u] i odbyło się na końcu - po głosowaniu na wiersze pozajurorskie. Co Wy na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego dzielić wiersze na jurorskie i nie? po co? zakładam, że jury jest odpowiedzialne za swoje głosowanie i nie będzie się kierowało niskimi pobudkami, tylko jakością tomiku, który ma być wizytówką portalu.

??

czy może nie mam racji ??

poza tym,
angello może zwleka, ale do końca miesiąca mamy czas, więc niepotrzebne te nerwy.
może trzeba spytać, w czym problem i pomóc go rozwiązać ??


Pozdrawiam
/b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmocniej Was przepraszam, ale zwyczajnie brakuje mi czasu, żeby lepiej się tym zająć.
Cały czas mi coś wyskakuje. Miałem mieć to i tamto wolne, to oczywiście w poniedziałek na 9:00 do pracy i anulowany urlop, a w sobotę już od rana w samochodzie i załatwianie różnych spraw. W niedzielę wróciłem z Warszawy, dopiero po 1:00.

Obiecuję, że jak tylko będzie stosowny czas ruszymy z pełną parą.

a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...