Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

A do watah!


gżegżółka

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Leszczym   Nie zostałem przyjęty na Katedrę Prawa (Uniwersytet Warszawski), wielce szanowne grono profesorów powiedziało, abym przyszedł na studia jak ukończę osiemdziesiąt lat, de facto: zostałem odrzucony, zresztą: mam to już wszystko gdzieś - planuję emigrację do Wielkiej Brytanii, a z jakich powodów? Wszystko znajdzie pan w komentarzach pod moim nowym wierszem...   Łukasz Jasiński 
    • @Łukasz Jasiński Tak, owszem byłem. Ale ja z kategorii hipisowskich, a to jakoś z ustawami i rozporządzeniami w gruncie rzeczy nie po drodze ;)) I mimo że asystowałem przy całkiem dużych sprawach i sporej prawnej macherce ten rozdźwięk po prostu coraz bardziej się uwidoczniał proszę Kolegi Łukasza ;))
    • @violetta   Ja, oczywiście, nic na tym nie stracę, wy, niestety, wszystko: inspirację, motywację i oparcie - kotwicę, nie wspominając już o administracji, banku i lokalnej gospodarce - stałe dochody, natomiast: społeczność - aktywnego i ciekawego - człowieka, zabiła was pazerność i chciwość - życie cudzym kosztem niczym pasożyci.   Łukasz Jasiński    @violetta   Za tak zwane długi ("obce długi") - nie wsadzają do więzienia, likwidując dożywotnie odszkodowanie za utratę słuchu z winy państwowego szpitala - komornik nic nie będzie otrzymywała - zero, a ja w Polsce nie będę już pracował - nigdy, będzie to tak zwany efekt domina lub tak zwany efekt kuli śnieżnej - będę pracował w Wielkiej Brytanii i tam będę płacił podatki, dodam: po pewnym czasie "długi" są umarzane, acha, wsadzają do więzienia za alimenty - nie mam żadnych alimentów, tak: wszystko co przez cztery lata kupiłem do lokalu socjalnego - zniszczę na śmietniku - nikt nie będzie korzystał z mojego dobra materialnego jako pasożyt.   Łukasz Jasiński 
    • @Leszczym   O panu tutaj gadają, iż jest pan prawnikiem...   Łukasz Jasiński 
    • @Łukasz Jasiński Nic to odkrywczego, że łaskotać po nosie Neptuna, Amora, Świętopełka, Peruna, Zeusa, Afrodytę i szereg innych jeszcze można, bo przydaje to odwagi człowiekowi, ale grać na ich nosach już się raczej nie powinno... Ale co ja tam wiem ;)) Ot sobie napiszę jakiś tekścik i tylko tyle ;))   Daniel Forsit alias Michał Leszczynek alias Leszczym
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...