Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

xoxo jj


Rachel_Grass

Rekomendowane odpowiedzi

Jak muzyka to musiałem się tu pojawić. Ulubionych moich to znasz mniej więcej, ostatnio Smog, ale o tym też chyba słyszałaś. Zrobię odstępstwo od tematu i trochę nowości Ci podrzucę, które musisz posłuchać:P

Nurses, nieokiełznani;)
www.heinrichmaneuver.wrzuta.pl/audio/auGH50pH8Rp/nurses_-_technicolor

Julian Plenti, solowa projekt wokalisty Interpolu:D
www.youtube.com/watch?v=NIsR9KcQTks
www.youtube.com/watch?v=8i7jUxPaDNc&feature=related

Noah And The Whale
www.youtube.com/watch?v=EcwABj_1FKA

Wild Beasts, nazwa mówi wszystko;)
www.youtube.com/watch?v=DwHoh2vNdiA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Control Denied, Death, Meshuggah, Opeth, Nevermore, Cynic, Neuma, SAMO, Sceptic, Burzum, Mirrorthrone.

Mahavishnu Orchestra, Mike Stern, George Benson, John Scofield, Robert Cray, Charlie Musselwhite, Muddy Waters, Son House, Charley Patton, Robert Johnson.

O Jezus. Marcin ma rację. Za dużo tego, aby wszystko wymienić i przy okazji o niczym nie zapomnieć. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwy, nazwy, nazwy

Już chyba wszystko powiedziałam w tym temacie ;)
Ale ja z tych powtarzających się ;)
Zatem - od wielu lat niezmiennie Tool. I to chyba jedyna, niezmienna kapela w moim repertuarze. Mam sentyment ogromny i właściwie nie bardzo pasują do pozostałości.

Zatem ostatnio intensywnie zasłuchuję się w The Cinematic Orchestra, poza tym Mark Lanegan i jego projekty i projekciki (takie np. "Paper money" Soulsavers wymiata :) ), ogólniej rzecz biorąc - Ninja Tune, 4AD, Neurotrecordings. Bardziej (znaczy się mniej komercyjnie) ogólnikowo - Clann Zu, Crippled Black Phoenix, Gonga, Rufus Wainwright (choć to akurat Geffen Records ;) ), Matt Elliott (i pochodne Third Eye Foundation), Coco Rosie, Antony Hegarty (właściwie to queer - też ogólnie ;) ); Massive Attack, Portishead, Radiohead - to akurat oczywistości :)

Nie mam pomysłów, za dużo tego :)

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dodam jeszcze tylko - ew. - link do wybitnego utworu;)
Jimi i Foxy Lady. ten gość był bogiem, zwykli ludzie takich rzeczy nie robią.
www.youtube.com/watch?v=OqQOaA2LPRo

no dobra, dwa wybitne utwory;). ten dużo młodszy i mniej znany niestety (co zrobić, czasy takie).
Robotobibok - Wymiana tlenu na stacji MIR
www.youtube.com/watch?v=zlzz5-2Y5jc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Toola nie lubialem jak i tego calego subpopu, choć na tle pearl jam i soundgarden rzeczywiscie - o niebo lepsze. za to lubie wokal keenana czy jak on tam sie zwie - jego kapelka Puscifer jest ok, "V is for Vagina" dobra plyta. www.youtube.com/watch?v=jh8Unxua1qY
to nie klip, to wycinki z fantastic planet - taki kwasowy film z bodajże 1973 r.

a teraz z innej beczki - masssakra instrumentalno mentalna
www.youtube.com/watch?v=0WptignJ_qs&feature=fvst

i inaczej - En Esch - ok 25 lat na scenie altermatywnej, grał w KMFDM MINISTRY PIGFACE tu jakis wynalazek z laską
www.youtube.com/watch?v=LGCA7jJxRys&feature=PlayList&p=3778B8DF803B216D&index=78&playnext=2&playnext_from=PL

SPK - www.plusultra.org.pl/spk.htm...myslę że warto poczytać
www.youtube.com/watch?v=cYQvUpKa7vs -do przesłuchania
www.youtube.com/watch?v=PSCPL0e7498 - to jest piekne....
pl.wikipedia.org/wiki/Graeme_Revell - to pozniejszy dorobek revella

znów inna beczka
www.youtube.com/watch?v=jwvZuf4dEPY - ivka jest wesoła babka a dunaj.... czesi tez potrafią

moglbym dlugo bo mam kilka beczek, ale to narazie tyle;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...