Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Uwaga! Ważne! Zmiany!


M._Krzywak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



co jest? sami hakerzy na portalu?
ale nie wspomniałeś - że kiedy wcisnie się komendę: "fuck the program+SJ" - AUTOR wiersza otrzymuje nagrodę Nogla we frankach szwajcarskich i hulajnogę do zwiedzania świata z GPS i plakietką: "Fan Krzywaka";
J.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie dotyczy, ale słyszałam wiele dobrego o tym programie:
ponoć najlepsi, to już prywatnie sobie wiersze testują w domu, przed wklejeniem,
i przeliczają z księżyców i półksiężyców, na gwiazdki. Bo można za najlepszy nawet
dostać i planetkę, ponoć.
Nareszcie będzie równo i sprawiedliwie!
Tym równiejszym, będzie przydzielone po kilka gwiazdek na zachętę, ale jeśli to prawda, że
należy występowac na piśmie, z odciskiem palców, to ja informuję o mojej rezygnacji, bo jak wyjdzie tak jak z Messalinem Nagietką, to ja w całej swojej uprzejmości dłużej się
nie wypowiadam!
- baba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


A jak z przepustowością? Bo ja tak myślę zwołać kumpli i tak z pięćdziesięcioma gniotami zatkać drania.

System wyeliminuje także podobne zagrożenia - jeżeli byście w 50 osób zdominowali dział Z, to już po wolności. A tak gwiazdek nie przechytrzycie - gnioty Wam zostaną zwrócone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto też dodać, że program, nawet jeśli zweryfikuje wiersz jako niegniota, to automatycznie usuwa wszystkie wersy, w których pojawia się wulgaryzm! Jeśli więc twój wiersz ma 5 linijek i w każdej znajduje się brzydkie słowo, nawet nie wiersza nie wysyłaj.

Obecny program to wersja 2.00 Professional, nie da się więc tego programu wykiwać, kropkując w środku wyrazu (np. "k...a j....a m.ć"), ani używając różnistego rodzaju trików (np. pisząc "doopa" czy "ząza"). Nie przejdzie.

Dodatkowo zostaniecie zarejestrowani w bazie na czarnej liście. Ma to swoje konsekwencje, rzecz jasna. Druga próba wklejenia wiersza z brzydkimi słowami: ban 2-dniowy; trzecia próba - ban tygodniowy i donos na psach, co skończy się interwencją domową i prawdopodobnie 24-godzinnym aresztem; czwarta próba wklejenia wiersza z wulgaryzmami - ja już wolę nie myśleć, co się wtedy dzieje. Wystarczy, jesli powiem, że "Program Killer Gniot 2.00 Professional" przestawia się wówczas na opcję "znajdź i zniszcz"?

Aha, znalazłem jedną wadę w programie. Otóż niezależnie od jakości wiersza, jeśli pojawi się tam duża liczba wyrazów-kluczy takich jak "miłość", "łzy", "ciemność", "księżyc" itp., wiersz wchodzi do działu Z z najwyższym oznaczeniem! Ale trzeba naprawdę zaszaleć i w co drugim wyrazie wspominać o miłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...