Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Antykwariat Mesita w Warszawie zorganizuje wieczorek poetycki


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem e-mail, a w nim (może kogoś zainteresuje):


Witam,
od niedawna prowadzę kawiarnię - antykwariat *mesita* w Warszawie na Siennej.
Szukam chętnych, którzy podjęliby sie organizacji wyjątkowego wieczroku poetyckiego.

Jestem otwarta na propozycje:)

Pozdrawiam serdecznie:)!
Rzaba


a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


o fajnie, a otrzymałeś mojego e- miala z prośbą o usunięcie konta? Już parę razy pisałam o to i wciąż nie mogę się doprosić. Czy mam rozumieć, że na tym forum panuje totalitaryzm wobec niektórych (a konto "alter net" zostało usnięte).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


o fajnie, a otrzymałeś mojego e- miala z prośbą o usunięcie konta? Już parę razy pisałam o to i wciąż nie mogę się doprosić. Czy mam rozumieć, że na tym forum panuje totalitaryzm wobec niektórych (a konto "alter net" zostało usnięte).
a które konto chcesz usunąć?;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


o fajnie, a otrzymałeś mojego e- miala z prośbą o usunięcie konta? Już parę razy pisałam o to i wciąż nie mogę się doprosić. Czy mam rozumieć, że na tym forum panuje totalitaryzm wobec niektórych (a konto "alter net" zostało usnięte).
a które konto chcesz usunąć?;>
Wiesz co? Przestan sie do mnie odnosić. wez sobie stoperan, jak nie możesz sie powstrzymać.
Juz dwa lata temu napisalam do angello o usniecie konta Kamila Nikula
nie moja wina,ze angello mnie olewa (a ty bys mogla..)
nigdy nie wystepowalam na tym forum rownoczesnie z dwoma nickami!
nigdy nie wpisywalam sobie komentarzy z innych kont

wiec zejdz ze mnie!!!!!!!!!!!!!
nie jestem tymi rzekomymi osobami, o ktore sie mnie podejrzewa!
przestan sie mnie czepiać!
rozumiesz,czy nie rozumiesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
jestem tu nowy i widzę ciekawy wątek. A ponieważ świeżo przeczytałem regulamin zastanawiam się czy tu wogóle jest jakiś administrator czy moderator? i z tego co widzę to nawet jak istnieje to nie ma żadnych praw:D czyli funkcja dla jakiegoś kretyna/kretynki zgodnie z tym śmiesznym regulaminem moge moderatora nazywać jak chcę:D:D

4. Użytkownik ma prawo do:

a) Swobodnej (nieskrępowanej) dyskusji na łamach www.poezja.org. W tym krytyki pod adresem www.poezja.org oraz moderatora.
- Poprzez dyskusje rozumie się wymianę poglądów, doświadczeń, wiedzy; tekst dyskusji nie może obrażać osób trzecich lub bezpośrednio zainteresowanych dyskusją.

Nie zauważyłem tu żadnego sposobu żeby samemu zlikwidować swoje konto:/ a to już jest naruszeniem prawa. Bo zgodnie z jeżeli się do czegoś człowiek zapisuje dobrowolnie ma prawo się z tego wypisać. Czyli jak widzę serwer działa nie zgodnie z prawem.

A z tego co widzę to ktoś chce się wypisać z portalu poezja.pl
A tu czytam, że jakaś/iś Olesia Apropos pyta o jakie chodzi konto:D
przecież tu wyraźnie osoba napisała, że wie o tym Angello.
Chyba że osobnik "Olesia Apropos" jest przedstawicielem/ką bezmózgowców
a może sama posiada wbrew 9 zasadzie kilka kont i dlatego podejrzewa innych, że też łamią 9 zasadę?
A najśmieszniejszy jest punkt 6b) całkowicie niezgodny nawet z konstytucją:D
fajnie, że trafiłem na forum gdzie nie obowiązuje prawo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


jaki niesamowity zbieg okoliczności, że jako nowy użytkownik zabierasz głos w tej sprawie;)
niezłe wejście, ale trochę prymitywne.

Kamilo, może mi powiesz, że micheal (czy jakoś tak) nie jest twoim kontem?
1) nie będę wiecej z Tobą rozmawić , bo nie jesteś angello. pisze do angello nie do ciebie!

2) czy mam przytoczyć link, gdzie wszyscy równo przynajecie się, że macie inne konta?

3)www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?id=83264#dol
czy masz jeszcze wątpliwości jakie mialam konta? sama wpisalas sie pod ten watek. jakiś schiz? idz do lekarza, jak masz problem z fantomami. nie baw sie w "prawnika", czy "rzecznika" tego forum, bo jestes zaglupia na to. jesteś niekonsekwentna i nielogiczna- jesli zarzucasz mi, ze przyznaje sobie tytul mgr, wtedy gdy jeszcze go nie mialam, a nei uznajesz tego za zwykly bląd, proste pytanie-> skąd Ty wiedzialaś, ze go nie mam?? Bo pisalam Ci o tym na gg!! po co mialabym na gg pisać, ze pisze prace na mgr, a na forum, ze mam mgr?? no zastanow sie! jesli w prvie do twojego facio, piszę, ze wlasnie konczę pisanie pracy mgr, to po jaką cholere mialabym mu udawadniac na forum, ze juz jestem mgr?? czy myslisz, ze napisalam to celowo?? chociaż wątpię, żebyś myślala i jak widac, nietylko ja mam takie wątpliwości. co mnie cieszy, że ktoś w koncu poza mną zawarł tu głos i napisal to, co napisał.
nie wiesz nawet jak sie cieszę.


4) dwa, napisalam, ze o usniecie konta KN pisalam juz 2 lata temu! nie moja wina, ze angello mnie olewa! tym samym nie mam możliwości, żeby zlikwidować inne konto!!!

5) NIE JESTEM TA OSOBA, KTORA TO NAPISALA "inie_wiem" - nie mnie tu obrażasz i pomawiasz o prymitywizm (zastanów się co ty piszesz, chociaż ty nie potrafisz myśleć, jak widać).
zarzucasz mi tutaj, taką samą nieprawdę, jak wtedy, gdy pisalaś, ze wysyłam do ciebie jakieś rzekome obrazliwe privy i w ostatecznosci nie pokazałaś ich, choc miałaś moją zgodę. nie pokazałaś, bo nie miałaś czego! kolejny fantom. idz się lecz.

poza tym, moja droga- na argumenty odpowiada się argumentami, a nie czymś takim. ale to nie moja rozmowa...

6) jak lagodnie nie trafia , to napiszę inaczej- ODPIERDOL SIE ODE MNIE, "nie nasyłaj" (chociaż powinno być bez cudzysłowia, bo to w sumie takie bliskie twojemu środowisku naturalnemu- bezmózgowców) na mnie swojego facio, żeby mi dokopał. Nikt na tym forum nie ujmie się za mną. Wiem o tym. I nie chcę tu być! I własnie napisałam o to do angello- po co się wtrącasz???


i nie prowokuj więcej.

wątpię czy cokolwiek zrozumiałaś
i cokolwiek dotarło do Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


jaki niesamowity zbieg okoliczności, że jako nowy użytkownik zabierasz głos w tej sprawie;)
niezłe wejście, ale trochę prymitywne.

Kamilo, może mi powiesz, że micheal (czy jakoś tak) nie jest twoim kontem?
1) nie będę wiecej z Tobą rozmawić , bo nie jesteś angello. pisze do angello nie do ciebie!

2) czy mam przytoczyć link, gdzie wszyscy równo przynajecie się, że macie inne konta?

3)www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?id=83264#dol
czy masz jeszcze wątpliwości jakie mialam konta? sama wpisalas sie pod ten watek. jakiś schiz? idz do lekarza, jak masz problem z fantomami. nie baw sie w "prawnika", czy "rzecznika" tego forum, bo jestes zaglupia na to. jesteś niekonsekwentna i nielogiczna- jesli zarzucasz mi, ze przyznaje sobie tytul mgr, wtedy gdy jeszcze go nie mialam, a nei uznajesz tego za zwykly bląd, proste pytanie-> skąd Ty wiedzialaś, ze go nie mam?? Bo pisalam Ci o tym na gg!! po co mialabym na gg pisać, ze pisze prace na mgr, a na forum, ze mam mgr?? no zastanow sie! jesli w prvie do twojego facio, piszę, ze wlasnie konczę pisanie pracy mgr, to po jaką cholere mialabym mu udawadniac na forum, ze juz jestem mgr?? czy myslisz, ze napisalam to celowo?? chociaż wątpię, żebyś myślala i jak widac, nietylko ja mam takie wątpliwości. co mnie cieszy, że ktoś w koncu poza mną zawarł tu głos i napisal to, co napisał.
nie wiesz nawet jak sie cieszę.


4) dwa, napisalam, ze o usniecie konta KN pisalam juz 2 lata temu! nie moja wina, ze angello mnie olewa! tym samym nie mam możliwości, żeby zlikwidować inne konto!!!

5) NIE JESTEM TA OSOBA, KTORA TO NAPISALA "inie_wiem" - nie mnie tu obrażasz i pomawiasz o prymitywizm (zastanów się co ty piszesz, chociaż ty nie potrafisz myśleć, jak widać).
zarzucasz mi tutaj, taką samą nieprawdę, jak wtedy, gdy pisalaś, ze wysyłam do ciebie jakieś rzekome obrazliwe privy i w ostatecznosci nie pokazałaś ich, choc miałaś moją zgodę. nie pokazałaś, bo nie miałaś czego! kolejny fantom. idz się lecz.

poza tym, moja droga- na argumenty odpowiada się argumentami, a nie czymś takim. ale to nie moja rozmowa...

6) jak lagodnie nie trafia , to napiszę inaczej- ODPIERDOL SIE ODE MNIE, "nie nasyłaj" (chociaż powinno być bez cudzysłowia, bo to w sumie takie bliskie twojemu środowisku naturalnemu- bezmózgowców) na mnie swojego facio, żeby mi dokopał. Nikt na tym forum nie ujmie się za mną. Wiem o tym. I nie chcę tu być! I własnie napisałam o to do angello- po co się wtrącasz???


i nie prowokuj więcej.

wątpię czy cokolwiek zrozumiałaś
i cokolwiek dotarło do Ciebie

1. właśnie do mnie napisałaś, więc jak nie piszesz?
2. ale ja nigdy nie ukrywałam swoich kont:)
3. nie mam żadnych wątpliwości. zaczęło się od pytania, które zadałam: które konto chcesz usunąć? czy to pytanie było nielogiczne, bezpodstawne? nie wmawiam ci, że posiadasz 15 kont. do reszty tego punktu się nie ustosunkuje, bo nie widzę powodu, żeby wywlekać stare sprawy (nie rozpamiętuję, tak jak ty). poza tym składnia ci się powywracała i nie da się tego zrozumieć.
4. ale ja z tym nawet nie zaczęłam polemizować. przykro mi, że toczysz bój tego rodzaju i nie wiem, o co ci chodzi. czy jestem jakąś przeszkodą w drodze do usunięcia konta? nie.
5. nie obrażam ciebie i nie "pomawiam o prymitywizm". słowa były kierowane do nowego nicka. ale skoro wzięłaś to tak do siebie, to może coś jest na rzeczy.
to nie była rozmowa - nie rozmawiam z ludźmi, których słowa na dzień dobry to same inwektywy.
6. pomówienie. nigdy nikogo na ciebie nie nasyłałam. tym bardziej mężowi nie zrobiłabym takiej krzywdy. wiecznie masz pretensje, że ci coś wmawiam - dlaczego robisz to samo?

nie chcesz tu być - nie używaj konta. proste. nie wchodź na stronę. rozumiem, że możesz się denerwować, że od dwóch lat nie możesz się doprosić usunięcia konta "Kamila Nikuła".

popracuj nad składnią i logiką wypowiedzi, to drugie.

nie bierz tak wszystkiego do siebie, bo złość piękności szkodzi. wyluzuj, zdystansuj się. przestań złościć się na świat. i może meliski się napij.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...