Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

wiersze o miłości


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

i zaczyna się :)
to ma być przede wszystkim zabawa, a nie pojedynek na śmierć i życie
moim zdaniem tomik pokonkursowy powinien mieć formę otwartą, a więc dostepną
dla wszystkich, zarówno czytelników jak i uczestników,
a laureata przecież można wyróżnić drukując ( np. 10 ) jego najlepszych wierszy na pierwszych stronach( jak zauważyła Marlett ) a uczestników po jednym wierszu, wtedy owca jest cała i wilk syty, każdy ma pamiątkę, a i zabawa
przednia,
dlatego jestem za antologią,
strzałka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Bez Ciebie jestem tak smutny
Jak kondukt w deszczu pod wiatr.
Bez ciebie jestem wierutny
Pozór mężczyzny i ślad.
Bez ciebie jestem nie ładny…”
J. Przybora

Bo czymże my jesteśmy bez niej … bez naszej miłości.
Startujemy z już trzecim konkursem na wiersz o miłości – na poważnie. Wyznajemy lub opisujemy naszą miłość do … ukochanej osoby, używając słów takich jak: kocham miłość …..itp. w ilościach niezbędnych. Nie tworzymy kiczu, i pilnujemy, aby nie przekroczyć granicy dobrego smaku. Oczywiście wiersze z uśmiechem wskazane.
Proponuję aby duchowym patronem konkursu został mistrz Jeremi P.
Należy się wszystkim jeszcze wyjaśnienie – konkurs startuje dopiero teraz w porozumieniu z Angello administratorem portalu.


Reguły konkursu:

1. Udział w konkursie mogą brać tylko zarejestrowani użytkownicy poezja.org.
2. Wklejać można dowolną ilość wierszy, każdy w oddzielnym wątku w dziale konkursy od momentu uaktywnienia się tego działu, ale proszę nie pisać komentarzy.
3. Każdy może swój wiersz jeszcze raz wkleić wyżej jako oddzielny post w dziale, w którym uzna za stosowne Z lub P i tam można komentować dowoli.
4. Jury w składzie:
Rachel Grass – jedyna kobieta
Michał Krzywak
Messalin Nagietka
Maciej Tali
Jacek Suchowicz
oceniać będzie wiersze nie mając względu na autora
5. Nagrodę za najlepszy utwór stanowi 100 zł + bonus od Michała
6. Konkurs rozpoczynamy natychmiast po przesunięci niniejszego ogłoszenia do działu konkursowego a kończymy 10 marca 2009 roku o godzinie 24.
7, Po zakończeniu konkursu zwycięzca poproszony będzie o przesłanie swoich danych osobowych na adres [email protected] celem wysłania nagrody a jeśli to będzie możliwe wręczenie nagrody nastąpi w trakcie spotkania w Krakowie w dniu 15 marca.
Życzę wszystkim powodzenia i pozdrawiam Jacek.
Po zakończeniu konkursu wiersze punktowane zostaną wydane w formie książkowej za pieniążki, które zostały Angello po przebudowie portalu. Jeśli ktoś z ofiarodawców chciałby wycofać swój udział proszę o wiadomość na PW. Jest to możliwe do dnia 15 marca 2009 r.
Wspaniałej zabawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...