Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Kultura


Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie państwo, jak pewien użytkownik o nazwie "marianna ja" postulował o nie minusowanie pod starymi utworami? Pamiętacie (a przynajmniej powinniście, bo temat pisany przez tego użytkownika znikł). Przypominam, że głównie temu użytkownikowi chodziło o to, że wciskanie minusów pod starymi wierszami jest nieeleganckie i nie powinno się tego robić.
A tutaj proszę - ten sam użytkownik minusuje wiersze z datami:

Dnia: 2008-06-24 13:43:52, napisał(a): amerrozzo
Dnia: 2008-07-13 15:30:47, napisał(a): pchła szachrajka

Mam zatem pytanie - czy jest jakaś możliwość antydatowania (np. po dwóch tygodniach punkty znikają i wiersz zostaje, gdzie był), żeby takie rzeczy nie miały miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


A ja myślałem, że mściwość nie przystoi ludziom kulturalnym. Zresztą brak kultury u innych nie zwalnie człowieka kulturlanego od przestrzegania jej zasad w swoim postępowaniu. W przeciwnym razie sam pozbawia się kultury. Myślałem, że tak wytrawna poetka jak Waćpani rozumie takie podstawowe rzeczy.


Zatem gratuluję dystansu i obiektywizmu w stosunku do własnych dzieł. Ja bym się na takowe zdobyć nie potrafił, więc ocenianie moich wierszy pozostawiam jednak innym. Koniec końców... po to je publikuję ;-]

Pozdrawiam,
Drax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Kłamiesz, jak zwykle, a oto dowody:
1 - to był TWÓJ postulat, nie Admina
2 - i od razu po TWOIM postulacie napisałem, że to głupie i nie powinno się tego robić (jakbyś nie wycinała postów, to gdzieś by to było)
3 - a ja napisałem u ciebie "kupa" i co?
4 - nie ma na tym portalu wierszy gorszych od twoich. A z ciekawości - jak się nie da czytać, to jak przeczytałaś?

Reasumując - stronę moralną pominąłem, bo wg mnie to jawna hipokryzja (szkoda, że nie znalazłem postu, jak marianna z Hanią i Goją umawiały się na minusowanie), za to nie pomijam strony technicznej - bo jeżeli zaczniemy stawiać minusy z zemsty, to wtedy zaczną się prawdziwe igrzyska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. no pewnie, że się mijamy.
2. napisz, jaki sens ma wywlekanie i minusowanie wierszy starych tylko dlatego, że ktoś ci dał słusznego minusa? Na twoją tfurczośc "etam" jest w sam raz.
3. jest, masz ją pod każdym swoim utworem
4. a co na nim napisałaś?

Autorka, o której wspomniałem ma podobny warsztat (a raczej "bezwarsztat") i broni się dokładnie tak, jak ty. Jakieś podobieństwa są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz, Michał, bo to jest moralność Kalego: jak Kalemu ukraść krowę, to źle, a jak Kali ukraść krowę, to dobrze

poza tym ślepy zobaczy, że ta moralność jest na wskroś filisterska, a zatem pozbawiona wszelkich podstaw intelektualnych (z tego wnioski na temat poezji również) i bazująca na prostych skojarzeniach niemoralne=ruja, poróbstwo, a w tym wypadku również skatologia, czyli te wszystkie brzydkie rzeczy, które należy zasłonić kurtyną obłudy

takiej definicji moralności opartej na takich skojarzeniach można nauczyć średnio inteligentnego goryla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


kolejna złota myśl

jakże odkrywcza

a przy tym błędna; bo ja na przykład nie mam zdania na temat właściwości metali szlachetnych w warunkach temperatury bliskiej zeru bezwzględnemu, a zatem nie mam zdania na każdy temat, a skoro ja nie mam zdania na każdy temat, to znaczy, że nie każdy ma zdanie na każdy temat

i po co takie pierdy wypisywać, droga pani?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...