Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

wiwat HISZPANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


adolf

Rekomendowane odpowiedzi

mogli wygrać 5:0

obawiałem się, że Niemcy strzelą przypadkiem w ostatnich minutach, bo już widziałem to kilka razy, a w takiej sytuacji mogłoby być różnie

po raz pierwszy od 1992 roku wygrała drużyna, która grała najładniej i najefektywniej (w 2000 roku Francja wykazywała już poważne oznaki kryzysu)

a Hiszpanom kibicowałem bardzo od MŚ w 1998, kiedy to strzelali bramki Bułgarom w ostatnim meczu (6:1) ze łzami w oczach, bo wiedzieli, że Nigeria przegrywa z Paragwajem i to ich eliminuje z turnieju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się denerwowałem, bo chciałem, żeby Niemcy strzelili gola, ponieważ miałem chęć na dłuższe emocje:)

wygrali zasłużenie, ale dobiegać do bramki i przed nią stawać:/

Ale bardziej urzekła mnie Holandia, a najbardziej to Rosja:)

Chciałbym żeby za 2lata w MŚ, to Rosja zaszła do finału i zmierzyła się z ....Polską:):)


Nie wierzyłem w moich rodziców jak przeżywali mecz, a byli za Hiszpanami:) Jak mama wyzywała Silvę , a tato bramkarza Hiszpanii (za to wykopywanie).

.............................................................................................

"w 2000 roku Francja wykazywała już poważne oznaki kryzysu"

tak zwłaszcza, kiedy na tym turnieju znów w niego popadli:) (jak zobaczyłem "francuza" Gomisa wchodzącego na boisko":)
czy to Francja, czy zlepek imigrantów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nic odkrywczego w sumie, ale zauważcie:

zwycięzcy grup: Portugalia, Chorwacja, Holandia, Hiszpania

każda z tych drużyn miała zapewnione pierwsze miejsce w grupie po dwóch meczach, w związku z czym w trzecim meczu "dano odpocząć" podstawowym zawodnikom

ćwierćfinałowi przeciwnicy w trzecim meczu grupowym grali "o życie" w pełnym składzie: Niemcy, Turcja, Włochy, Rosja

teoretycznie zwycięzcy grup byli bardziej wypoczęci, powinni mieć więcej świeżości i "rozjechać" przeciwnika

a tak: najlepiej z przegranych zwycięzców zaprezentowali się Chorwaci, ale i tak odpadli

a Hiszpanie mieli tylko fart, że Włosi byli tak kiepscy, że gorsi być nie mogli; mieli też fart, że wygrali karne

fakt: Portugalia, Chorwacja, Holandia i Hiszpania zagrały najgorsze mecze w turnieju właśnie w ćwierćfinale - jedyna sensowna odpowiedź dlaczego: bo "dali odpocząć" podstawowym zawodnikom, którzy mieli za długą przerwę i się rozkleili

morał: tak kończą się kalkulacje na turniejach najwyższej rangi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...