Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

wszyscy kibicujemy HISZPANII!! :))


adolf

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam jestem za niemcami

pomijając już wszelkie inne sportowe i pozasportowe względy: powinno się chyba kibicować w turnieju tym, którzy nas pokonali, nie? to zawsze jakieś pocieszenie, że przegrało się z mistrzem, a nie z lebiegami, którzy zaraz w następnej rundzie dali się skopać jakimś średniakom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ty chyba nie oglądasz tego meczu i szczerze mówiąc to nie wiem czy oglądałeś poprzednie, bo Polska przegrała ze WSZYSTKIMI (no z Austrią był remis, niech będzie) i nie ma znaczenia kto to był, bo byliśmy najsłabszą drużyną na tym Euro. Kropka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słusznie mówisz, bo nie wiesz, czy oglądałem poprzednie :D

ależ oglądam, tak jak wszystkie poprzednie.

gyby z hiszpanią grała austria - kibicowałbym jej. gdyby grała chorwacja - kibicowałbym jej.

ja wiem, ze kompleks niemca to sprawa narodowa, ale nie dajmy się zwariować. naturalnie - hiszpanie grają ładnie, ale przecież wszyscy wiemy, że na turniejach raczej się im nie udaje. w przeciwieństwie do niemców.

tym razem im się udało - i dobrze. nie mniej jednak nie byli faworytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najsłabsza była Grecja; jak to pisał Paweł Czado:

"Seitaridis w poprzek do Kyrgiakosa, ten w poprzek do Antzasa, ten w poprzek do Dellasa, ten w poprzek do Torosidisa, ten w poprzek do Dellasa, ten w poprzek do Antzasa, ten w poprzek do Kyrgiakosa, ten w poprzek do Seitaridisa, ten w poprzek do Kyrgiakosa, ten w poprzek do Dallasa, ten w poprzek do Kyrgiakosa, ten w poprzek do Dallasa, a ten (kiedy gwizdy przekroczyły milion decybeli) decyduje się na dalekie baaaaaaaaaaaaach w przód, do biegnącego z gracją rączego jelenia Charisteasa. Piłka odbija mu się od golenia..."

a potem odbiór piłki i od początku:

"Seitaridis w poprzek do Kyrgiakosa, ten w poprzek do Antzasa, ten w poprzek do Dellasa, ten w poprzek do Torosidisa, ten w poprzek do Dellasa, ten w poprzek do Antzasa, ten w poprzek do Kyrgiakosa, ten w poprzek do Seitaridisa, ten w poprzek do Kyrgiakosa, ten w poprzek do Dallasa, ten w poprzek do Kyrgiakosa, ten w poprzek do Dallasa, a ten (kiedy gwizdy przekroczyły milion decybeli) decyduje się na dalekie baaaaaaaaaaaaach w przód, do biegnącego z gracją rączego jelenia Charisteasa. Piłka odbija mu się od golenia..."

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...