Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Nowe zasady w Z


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo nie podoba mi się ten pomysł. Własne gryzmolenie traktuję jedynie jako hobby i zabawę i nie zależy mi, żeby tam głosować. Ale na poziomie Z-ki tak - zależy mi.

A co z innymi? Bo okazuje się, że ci, którzy zachowali umiar i zdrowy rozsądek, bo mają dystans do własnych „produkcji” stoją teraz na straconej pozycji, wobec tych, którzy wepchnęli się na Zetkę wbrew wszystkim i wszystkiemu. Zapobiegliwość i bezczelność przeciwstawiona skromności i rozsądkowi miałyby w tym wypadku nienależnie przyznany bonus. Za co, za łokcie? :))

To podobnie jak w ZUS-ie. W tym roku będą walić tłumy po renty, bo już zapowiedziano, że w przyszłym będą niższe. :)
Żartowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


mylisz się. właśnie teraz będziesz wypadać z większym hukiem, a w dodatku szybciej niż myślisz. co dalej - dzięki temu nigdy nie będziesz miała 10 wierszy w Z i nigdy nie zagłosujesz na podobne swoim gnioty:)

Zobaczymy. Pani Marianna ma 47 wierszy, reszta po 0 lub dwa. Czuje tutaj zazdrość do prawdziwych Poetek. Ja mam 2 a będę miała też 50, bo to Pani Marianna będzie decydiować z prawem do głosu. Wy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demokracja - jaka jest - każdy widzi. Ale mimo wszystko, dobrze, że coś zostało zrobione. Podoba mi się nawet ten pomysł, mimo że nie będę raczej miał okazji w najbliższym czasie uzyskać prawa wyborczego. Swoją drogą to dość dziwna konstrukcja, w której prawo wyborcze czynne jest pochodną biernego. Zazwyczaj jest odwrotnie (wybaczcie mi moje małe prawnicze zboczenie, tylko talki żart ;))

Nie czepiajmy się. Zaczekajmy na naprawienie usterki w skrypcie i zobaczymy, jak będzie działać.

Pozdrawiam,
Drax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


mylisz się. właśnie teraz będziesz wypadać z większym hukiem, a w dodatku szybciej niż myślisz. co dalej - dzięki temu nigdy nie będziesz miała 10 wierszy w Z i nigdy nie zagłosujesz na podobne swoim gnioty:)

Zobaczymy. Pani Marianna ma 47 wierszy, reszta po 0 lub dwa. Czuje tutaj zazdrość do prawdziwych Poetek. Ja mam 2 a będę miała też 50, bo to Pani Marianna będzie decydiować z prawem do głosu. Wy nie.
pani Marianna jest jedna i może oddać jeden głos na konkretny wiersz (prawda, angello, prawda?).
poza tym to początek jej końca. zapłoną stosy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Zobaczymy. Pani Marianna ma 47 wierszy, reszta po 0 lub dwa. Czuje tutaj zazdrość do prawdziwych Poetek. Ja mam 2 a będę miała też 50, bo to Pani Marianna będzie decydiować z prawem do głosu. Wy nie.
pani Marianna jest jedna i może oddać jeden głos na konkretny wiersz (prawda, angello, prawda?).
poza tym to początek jej końca. zapłoną stosy.

Zobaczymy. Wszyscy kto nas krytykuje nie ma dorobku artystycznego 0 - 2 wiersze i tyle. A Benedykt i Pani Marianna mają dużo i sprawiedliwość nareszcie zatriumfuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


pani Marianna jest jedna i może oddać jeden głos na konkretny wiersz (prawda, angello, prawda?).
poza tym to początek jej końca. zapłoną stosy.

Zobaczymy. Wszyscy kto nas krytykuje nie ma dorobku artystycznego 0 - 2 wiersze i tyle. A Benedykt i Pani Marianna mają dużo i sprawiedliwość nareszcie zatriumfuje.
jak długo można się tak wygłupiać?
nie nudzi się to Panu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie wystarczy jeden mały błąd, aby coś, nad czym pracowało się kilka godzin, może nie działać jak przewidziałem :)

Poprawiłem aplikację i przesunąłem z powrotem do Z, wiersze, które znalazły się w P po oddaniu zaledwie jednego głosu ... i to na +.

Nie zdziwię się jak będzie więcej błędów, które wyjdą dopiero z czasem. Będą usuwane, proszę o cierpliwość.

a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Gratuluję Andrzeju,
świetnie to wymyślone; mechanizm cepa albo plebiscytu jedynki - słowem: hit. Można było jeszcze podpiąć pod to sms-y z opłatami np. na Pajacyka.
Proponuję dodawanie punktów (np. serduszek - to takie poetyckie) za udział w głosowaniu - kto będzie dużo głosował dostanie premię: publikację wiersza w Z poza limitem!
A co? - idźmy na całość.
W tej chwili radość powszechna ogarnia portal (cyt. wyż.).
Ja milknę - w końcu taka jest rola wykluczonego; nie spełniam niewygórowanego limitu publikacji 10 tekstów w Z, i wcale mi z tego powodu nie żal, aż się sam sobie dziwię. ;)
W końcu - pytam siebie: co cię to wszystko obchodzi? Masz gościu swoje sprawy? To idź.
A tu niech króluje marketing, target i Prawdziwa Poezja.
pzdr. b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Gratuluję Andrzeju,
świetnie to wymyślone; mechanizm cepa albo plebiscytu jedynki - słowem: hit. Można było jeszcze podpiąć pod to sms-y z opłatami np. na Pajacyka.
Proponuję dodawanie punktów (np. serduszek - to takie poetyckie) za udział w głosowaniu - kto będzie dużo głosował dostanie premię: publikację wiersza w Z poza limitem!
A co? - idźmy na całość.
W tej chwili radość powszechna ogarnia portal (cyt. wyż.).
Ja milknę - w końcu taka jest rola wykluczonego; nie spełniam niewygórowanego limitu publikacji 10 tekstów w Z, i wcale mi z tego powodu nie żal, aż się sam sobie dziwię. ;)
W końcu - pytam siebie: co cię to wszystko obchodzi? Masz gościu swoje sprawy? To idź.
A tu niech króluje marketing, target i Prawdziwa Poezja.
pzdr. b
właśnie, wiedziałam, że takie głosy też będą.
dodaj wiersze - 2 miesiące i będziesz mógł głosować.

oceniać nadal możesz bez przyznawania punktów, serduszek i słoneczek (przecież to cię tak mierzi). więc o co chodzi?

co do cyt.: Hania się cieszy, a to przecież jej koniec. kto na nią zagłosuje na plus? (nie licząć Maryjanny?). przecież ta dziewczynka szybciutko wyleci.

Angello - świetny pomysł!!!! mimo, że nie możemy głosować;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kogoś interesuje jak podobny system sprawdza się "w akcji" na innym moim serwisie to zapraszam, na przykład:

www.fotoik.pl/index.php?akcja=poczekalnia&ak=pokaz&id=26789

lub (lista zdjęć, które otrzymały najniższe noty):
www.fotoik.pl/?akcja=poczekalnia_propozycje&strona=639

Zdjęcie, które otrzymało najwięcej minusów:
www.fotoik.pl/?akcja=poczekalnia&ak=pokaz&id=38086

a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie. Ktoś zrobił nie tak, jak Bogdan chciał i jest hałas. I zawsze będzie. Zawsze będzie źle, niesprawiedliwie, do dupy i tak dalej. Zmieni się tylko zestaw protestujących.
Zobaczymy, czy ten system się sprawdzi.
A co do umieszczania wierszy w Z... czy ktoś zabraniał komukolwiek? Ile razy był wałkowany temat, że niektórzy powinni publikować w Z, ale nie. "Artystyczna" dusza się buntowała. W imię czego? Konsekwencje swoich decyzji musimy ponosić sami, więc po co ten płacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...