Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla miłej...

Gdzie lat straconych czas ucieka,
Gdzie pamięć tęsknoty jest w duszy człowieka.
Ujmijmy myśli, schowajmy w garncu,
Niech czas wybaczy naszemu sercu.

Niech nasza przyjaźń trwa długie lata,
Uśmiech i szczęście - życie oplata.
Cieszmy się tym co mamy dzisiaj.

Nie zapomnijmy młodości zdarzeń,
Szanujmy baśń szczenięcych marzeń.

Władziu

Opublikowano

najgorszy smieć swiata
jak to przeczytalem to mi owiędło wszytsko
ten podmiot liryczny jest psychicznie chory
trzeba go leczyc
na lobotomie go dac
potem na wiwisekcje
i wtedy odkryjemy naukowo skad antytalenty sie biorą

ten wiersz to
badziew dziadostwo horror zgnilizna tego portalu paskudztwo ohyda dno nic zero null majak koszmar paraliz agonia absurd gnojówka
i to co poprzednicy
( to na "g" najbardziej pasuje ale nie chce przeklinac ;)

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ha,Ha,Ha....... nareszcie sobie ulżyłeś!
:))))))))))))

wex ten prosi wiersz wytnij
bo obciach tylko robisz

Ale wiesz co Bufoniku, dumny jestem z Ciebie i innych. Nie używacie prosiego języka. Widzę, że mój wspaniały, najlepszy, najsłynniejszy- uznany gorącymi oklaskami na arenie międzynarodowej- wiersz pt: "Prosi język " nauczył Cię kultury i pokory dla języka ojczystego jakim jest język polski.
Gratuluję Ci Bufonie!!!!
Oby tak dalej!!!!!
:)))))))))))))))))))
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



wex ten prosi wiersz wytnij
bo obciach tylko robisz

Ale wiesz co Bufoniku, dumny jestem z Ciebie i innych. Nie używacie prosiego języka. Widzę, że mój wspaniały, najlepszy, najsłynniejszy- uznany gorącymi oklaskami na arenie międzynarodowej- wiersz pt: "Prosi język " nauczył Cię kultury i pokory dla języka ojczystego jakim jest język polski.
Gratuluję Ci Bufonie!!!!
Oby tak dalej!!!!!
:)))))))))))))))))))

mylisz sie wladeczku mylisz sie
nie przeklinam bo mam kulture
w wierszach bym przeklinal ile wlezie
bo to jest sztuka
a wracajac do sztuki
ta twoja placzliwa sztampa nia nie jest
i teraz wladeczku popatrz
jak ktos przeczyta takie cos
do od razu uruchamiaja mu sie brzydkie wyrazy
zatem, wladeczku, ty zasiewasz tutaj zgnilizne
swoja obecnoscia czyli tego co wydajesz tutaj
dlatego uszanuj polska ojczysta mowe
i usuń to ścierwo
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ale wiesz co Bufoniku, dumny jestem z Ciebie i innych. Nie używacie prosiego języka. Widzę, że mój wspaniały, najlepszy, najsłynniejszy- uznany gorącymi oklaskami na arenie międzynarodowej- wiersz pt: "Prosi język " nauczył Cię kultury i pokory dla języka ojczystego jakim jest język polski.
Gratuluję Ci Bufonie!!!!
Oby tak dalej!!!!!
:)))))))))))))))))))

mylisz sie wladeczku mylisz sie
nie przeklinam bo mam kulture
w wierszach bym przeklinal ile wlezie
bo to jest sztuka
a wracajac do sztuki
ta twoja placzliwa sztampa nia nie jest
i teraz wladeczku popatrz
jak ktos przeczyta takie cos
do od razu uruchamiaja mu sie brzydkie wyrazy
zatem, wladeczku, ty zasiewasz tutaj zgnilizne
swoja obecnoscia czyli tego co wydajesz tutaj
dlatego uszanuj polska ojczysta mowe
i usuń to ścierwo

Acha,przeklinanie w wierszach i demoralizowanie młodzierzy nazywasz sztuką?
No to pięknie, Heniu
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



mylisz sie wladeczku mylisz sie
nie przeklinam bo mam kulture
w wierszach bym przeklinal ile wlezie
bo to jest sztuka
a wracajac do sztuki
ta twoja placzliwa sztampa nia nie jest
i teraz wladeczku popatrz
jak ktos przeczyta takie cos
do od razu uruchamiaja mu sie brzydkie wyrazy
zatem, wladeczku, ty zasiewasz tutaj zgnilizne
swoja obecnoscia czyli tego co wydajesz tutaj
dlatego uszanuj polska ojczysta mowe
i usuń to ścierwo

Acha,przeklinanie w wierszach i demoralizowanie młodzierzy nazywasz sztuką?
No to pięknie, Heniu

mlodzież sie zdemoralizuje jak przeczyta jak ty piszesz "mlodzież" - przez "rz"
to chyba gorszego demoralizatora nie moze byc
kogos kto po polsku pisac nie potrafi
kompromitacja wladeczku
kup se slownik przesle ci 2 zl jak poprosisz to se dolozysz

a wracajac do twojego beznadziejnego utworu
a jakby gosia ściągnęła majtki?
to by może ciekawiej to wygladało
i by ci nie wpiszwali ze to badziew
i mlodziez bz y pryzjemnoscia pocyztala
tak wladzio
majty jej w dol !!!
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



napisales cos bezblednie
brawo

Aleś się Heniu Stasiewicz popisał. Ciekawy byłem czy zauważysz błąd w pisowni. Dobry jesteś. Na marginesie gdy będziesz czytał Pismo Święte na Boże Narodzenie nie przeklinaj.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Acha,przeklinanie w wierszach i demoralizowanie młodzierzy nazywasz sztuką?
No to pięknie, Heniu

mlodzież sie zdemoralizuje jak przeczyta jak ty piszesz "mlodzież" - przez "rz"
to chyba gorszego demoralizatora nie moze byc
kogos kto po polsku pisac nie potrafi
kompromitacja wladeczku
kup se slownik przesle ci 2 zl jak poprosisz to se dolozysz

a wracajac do twojego beznadziejnego utworu
a jakby gosia ściągnęła majtki?
to by może ciekawiej to wygladało
i by ci nie wpiszwali ze to badziew
i mlodziez bz y pryzjemnoscia pocyztala
tak wladzio
majty jej w dol !!!

Ty Bufon, widać, że nie tylko jesteś ham, ale i zboczeniec. Dawno kobiety nie widziałeś. Ty , a może ty pedał? Kończę tę "polemikę" z tobą. Jesteś nie wart mojego czasu.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



mlodzież sie zdemoralizuje jak przeczyta jak ty piszesz "mlodzież" - przez "rz"
to chyba gorszego demoralizatora nie moze byc
kogos kto po polsku pisac nie potrafi
kompromitacja wladeczku
kup se slownik przesle ci 2 zl jak poprosisz to se dolozysz

a wracajac do twojego beznadziejnego utworu
a jakby gosia ściągnęła majtki?
to by może ciekawiej to wygladało
i by ci nie wpiszwali ze to badziew
i mlodziez bz y pryzjemnoscia pocyztala
tak wladzio
majty jej w dol !!!

Ty Bufon, widać, że nie tylko jesteś ham, ale i zboczeniec. Dawno kobiety nie widziałeś. Ty , a może ty pedał? Kończę tę "polemikę" z tobą. Jesteś nie wart mojego czasu.

ponioslo cie wladeczku
juz z cholew wystaje ideologiczne pochodzenie
majtki mozna sciagac komu sie chce
ale "ham" pisze sie przez "ch"
zanim zaaczniesz cos pisac idx na lekcje jezyka polskiego
a nie wybrzydzaj na golizne

dalej proponuje - jak zdejmiesz gosi w wierszu majtki i stanik bedzie ciekawiej i patrz:

Gdzie cnót straconych czas ucieka,
Gdzie pamięć ciupciania jest w majtkach człowieka.
Ujmijmy jajka, schowajmy je w spodnie,
Czas potraktował nas niegodnie

i lepsze, nie
?
a potem gosine majty w dół!!!
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ty Bufon, widać, że nie tylko jesteś ham, ale i zboczeniec. Dawno kobiety nie widziałeś. Ty , a może ty pedał? Kończę tę "polemikę" z tobą. Jesteś nie wart mojego czasu.

ponioslo cie wladeczku
juz z cholew wystaje ideologiczne pochodzenie
majtki mozna sciagac komu sie chce
ale "ham" pisze sie przez "ch"
zanim zaaczniesz cos pisac idx na lekcje jezyka polskiego
a nie wybrzydzaj na golizne

dalej proponuje - jak zdejmiesz gosi w wierszu majtki i stanik bedzie ciekawiej i patrz:

Gdzie cnót straconych czas ucieka,
Gdzie pamięć ciupciania jest w majtkach człowieka.
Ujmijmy jajka, schowajmy je w spodnie,
Czas potraktował nas niegodnie

i lepsze, nie
?
a potem gosine majty w dół!!!

No i znowu sprawdziłem Cię. Dobrze, że wiesz jak się pisze (ch)ham bo nim jesteś. Nie masz szacunku dla ludzi, kobiet i samego siebie i wcale mnie nie poniosło tak jak byś sobie tego życzył,to ty tracisz równowagę psychiczną. Lekarza ci trzeba Bufonie-Heniu, lekarza, a najlepiej psychiatry. Takie zachowanie jak twoje to tylko wskazuje na zahamowania psychiczne.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Z całego serca dziękuję za usunięcie tych oszołomów z forum. Tylko dlaczego tak długo to trwało?

PS. "Oszołom" nie jest słowem wulgarnym; tu nie jest nawet wyzwiskiem, jeno stwierdzeniem stanu rzeczy.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Z całego serca dziękuję za usunięcie tych oszołomów z forum. Tylko dlaczego tak długo to trwało?

PS. "Oszołom" nie jest słowem wulgarnym; tu nie jest nawet wyzwiskiem, jeno stwierdzeniem stanu rzeczy.

Dziękuję za miłe słowa......:)))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Witaj - z tym losem to prawda - dzięki za przeczytanie i komentarz -                                                                                                                              Pzdr.                                                                                                
    • @Benjamin Artur   Ja też czekam na wolność, ale podejrzewam, że nasze wolności są zupełnie inne. :) Bo każdy nosi w sobie inną wolność. I właśnie dlatego słowo to ma tak wielką siłę i tak wielki potencjał do nieporozumień. :)))    To tylko tak na marginesie. :)  Pozdrawiam.   
    • @violetta   Dlatego leżę na materacu w mieszkaniu i mam ciepło - mój blok ma grube ściany...   Łukasz Jasiński 
    • Wyciągnij do mnie twoje ręce.  Uśmiechnijmy się razem, niech nam zdobi nasze ciała. Przytul się.  Obejmij się własnymi ramionami.  Zaśpiewaj sobie lekko jak ptaszek siedzący na daszku. Pozwól, aby muzyka sama się niosła przez krainy (Jak ptaszek na daszku) Uchwyć chwilę, chwilę.  Zatańczą wkoło.  Wszystkie nasze wspomnienia.  Przywołaj je wszystkie, wszystkie.   Nigdy nie zapomnij jak to jest się uśmiechać. Nie wyzbądź z siebie dziecięcej radości. Niech cię niewinność wiedzie przez życie.   Śpiewaj do woli. To co chcesz. Nigdy nie przestawaj. Biegnij po to co pragniesz. Kochaj siebie, kochaj ciebie. Niech każdy dowie się o twoim uczuciu, Uśmiechaj się wciąż. Nigdy nie pozostań. Nie pozwól nikomu ciebie spowolnić. Biegnij po swoje.   Uwielbiam twój uśmiech. Twoje oczy błyszczą. Jesteś naprawdę piękny (piękna). Twój strój bez znaczenia. Przyjmę cię. Muzyka ciebie przyjmie w swoje ramiona. Sztuka cię wielbi. A nią jesteś ty sam.   Nigdy nie zapomnij jak to jest się uśmiechać. Nie wyzbądź z siebie dziecięcej radości. Niech cię niewinność wiedzie przez życie. Śpiewaj do woli. To co chcesz. Nigdy nie przestawaj. Biegnij po to co pragniesz. Kochaj siebie, kochaj ciebie. Niech każdy dowie się o twoim uczuciu, Uśmiechaj się wciąż. Nigdy nie pozostań. Nie pozwól nikomu ciebie spowolnić. Biegnij po swoje.   Twój cel. Pozwól siebie nieść. Słuchaj się umysłu i serca. Dawaj, zdobądź co twoje. Więc także.   Śpiewaj do woli. To co chcesz. Nigdy nie przestawaj. Biegnij po to co pragniesz. Kochaj siebie, kochaj ciebie. Niech każdy dowie się o twoim uczuciu, Uśmiechaj się wciąż. Nigdy nie pozostań. Nie pozwól nikomu ciebie spowolnić. Biegnij po swoje.
    • @karenka ... nawet  gdy świat  się odwraca  traci kolory  nie jest  już jak tęcza   nie cieszą  wschody zachody  słońca    są serca

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      które  biją dla siebie  ... Pozdrawiam serdecznie Miłego dnia 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...