Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bo jakaś sprawiedliwość być kurwa musi


kazelot

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


nie przesadzajmy znowu, ludzie na forum się od gówien i dup wyzywają a mnie mają banować za kurwe w tytule?
poza tym to wiersz jest - moge sobie pozwolić
za niski poziom chyba już nie banują :)
A nie wiem. Administracja jest zajęta przenoszeniem wątków z forum do jednego wybranego wątku oraz przewieszaniem ubrania na wyższy kołek.
Lecz nigdy nie wiadomo. Już tak bywało, że admin nagle się obudził i za jednym posiedzeniem naście banów wystawił.
A to bywało tak jak z tym człowiekiem, co mu ukradli zegarek. Nieważne: jemu ukradli, czy on ukradł. Ważne, że był zamieszany w kradzież zegarka.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


no tak, tylko że jak przyjdzie Czas Banowania, to i tak nieważne by było czy coś pisałem czy nie - dostałbym bana za to że mam klaudiusz na imie :)
ale teraz jestem grzeczny i prosze nie podpuszczać moderacji na mnie
a wiersz - to jest dobry wiersz ;) - dopatrzyłbym się tu nawet nawiązań do platona i jego teorii połówek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


widzisz - to jest właśnie hipokryzja - łatwo powiedzieć coś miłego - chętnie nawet w to wierzymy - że tacy dobrzy jesteśmy, że ponad ograniczenia fizyczne, że nie zwracamy uwagi na takie przyciemne sprawy...ale jak Ci przed oczyma stanęła perspektywa takiego spotkania, to już niewesoło, wszystko się rypie, bo rzeczywistość weryfikuje nasze wyobrażenia o własnej wspaniałości
/bez urazy :) /
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tyle masz komentarzy i jeszcze ja (przeskoczyłem z forum dla początkujących i tymi paroma pierwszymi jestem niemile rozczarowany - jeśli tak ma wyglądać poezja dla zaawansowanych, to wolę być niedorozwojem - ale to do innych) ...
... bałem się, że dopiszesz, iż jesteś jeszcze "głupi" - a to nie byłoby prawdą, o czym sam utwór zaświadcza ... no, ale jest on również przejawem poczucia humoru - więc tutaj jakaś niekonsekwencja ... albo-albo, za czymś kiedyś przychodzi się jednak opowiedzieć ...
... w skali powszechnej (kosmicznej?) + i - wydaje się, iż dążą do zbilansowania się ... w życiu codziennym może Ci się nie udać spotkać "wypisanej" odpowiedniczki ... hmm ...
Pozdrawiam księgowo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...