Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Jakiej muzyki słuchacie, drodzy orgowicze? ;)


Pancolek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



A w czym to pani przeszkadza?

Jakiś problem?

Nie było mnie tu w 2006 roku.
Wielu użytkowników również.
A jeśli pani temat nie odpowiada,
to proszę zaglądnąć gdzie indziej.
Proste.
Szczerze powiedziawszy, przyzwoitość wymaga, by najpierw przejrzeć stare wiadomości, uzupełnić braki wiedzy, a potem ,gdy to nie przyniesie skutku, wprowadzać nowy wątek. Chyba, że nowy wątek jest typową zapchajdziurą, ale wtedy szkoda miejsca na serwerze.
No ale może jestem zbyt przyzwoita.
Pozdrawiam, j.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Forum dyskusyjne ma 34 strony, na każdej mniej więcej 30 tematów. Przewertowała pani to wszystko? Od deski do deski?

We wcześniejszym temacie są tylko opinie osób, które wtedy były zalogowane. Codziennie logują się nowi użytkownicy, ten serwis jest również dla nich.
Poza tym - gust muzyczny mógł się komuś zmienić.
Niech pani ponadto zwróci uwagę, że powyżej są osoby, które również długo tu siedzą, jednak im ten temat w niczym nie przeszkodził.

Reasumując - jeżeli woli pani się (cytuję) żreć i wyciągać z tego jakieś wnioski to proszę zejść pięterko

niżej (teraz już nieaktualne - dwa pięterka wyżej)

i po kłopocie.

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Lepiej się żreć?
"Żarcie się" czasem prowadzi to konstruktywnych wniosków, ciągłe powtarzanie tego samego - nigdy. Nie jestem za "żarciem się", ale ciągłe powtarzanie tych samych tematów jest wysoce deprymujące. Może lepiej wysilić się i zapytać o ulubiony dezodorant?...

Np. jakich droga Pani? Ja widzę jeden: żreć się można do końca tego portalu, a nawet i dłużej, ale po co?



Może i popełniłem błąd, ale to nieusprawiedliwia Pani naskakiwania na mnie. Po co te ataki? Jeśli coś Pani nie pasuje, proszę tu nie zagląć, olać itd. Poza tym od kiedy Pani się tak przejmuje miejscem na serwerze?



nic dodać, nic ująć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


"Żarcie się" czasem prowadzi to konstruktywnych wniosków, ciągłe powtarzanie tego samego - nigdy. Nie jestem za "żarciem się", ale ciągłe powtarzanie tych samych tematów jest wysoce deprymujące. Może lepiej wysilić się i zapytać o ulubiony dezodorant?...

Np. jakich droga Pani? Ja widzę jeden: żreć się można do końca tego portalu, a nawet i dłużej, ale po co?



Może i popełniłem błąd, ale to nieusprawiedliwia Pani naskakiwania na mnie. Po co te ataki? Jeśli coś Pani nie pasuje, proszę tu nie zagląć, olać itd. Poza tym od kiedy Pani się tak przejmuje miejscem na serwerze?



nic dodać, nic ująć.
Ależ ja nie naskakuję. Tylko proszę wziąć pod uwagę to, że powtarzanie tematów co kilka tygodni raczej mija się z celem. Chyba, że prowadzi Pan badania na temat zmiennych upodobań poetów w kwestii muzyki.
Rzadko czytam forum, a wątków dotyczących muzyki pamiętam co najmniej kilka. W związku z tym naprawdę uważam, że wątek dotyczący dezodorantów byłby bardziej oryginalny. I, być może, bardziej użyteczny.
Pozdrawiam, j.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje, oczywiście, ale proszę uwierzyć, że stworzyłem ten wątek nieświadomie. Ani razu jeszcze z takim tematem się nie spotkałem, więc spróbwałem. Być może popełniłem błąd. Nie chcę nikogo na tym forum denerwować. Wiele mne kosztować nie będzie, jeśli po prostu usunę ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Oj, Pancolku.

Nie ulega się tak łatwo nieznajomej kobiecie! :D

Obróćmy to wszystko w żart i z głowy.

Ja kobietom zawsze ulegam ;) Trzeba się zachować po męsku i przyznać do błędu. Rafale, joaxii to zapewne czarująca kobieta, więc wolę nie szarżować ;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Oj, Pancolku.

Nie ulega się tak łatwo nieznajomej kobiecie! :D

Obróćmy to wszystko w żart i z głowy.

Ja kobietom zawsze ulegam ;) Trzeba się zachować po męsku i przyznać do błędu. Rafale, joaxii to zapewne czarująca kobieta, więc wolę nie szarżować ;))
Poprzestańmy na "czarującej". ;)
Usuwanie niepotrzebne, natomiast czujność na przyszłość - wskazana :)
Pozdrawiam, obrzydliwie czuła na pochlebstwa ;) j.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ja kobietom zawsze ulegam ;) Trzeba się zachować po męsku i przyznać do błędu. Rafale, joaxii to zapewne czarująca kobieta, więc wolę nie szarżować ;))
Poprzestańmy na "czarującej". ;)
Usuwanie niepotrzebne, natomiast czujność na przyszłość - wskazana :)
Pozdrawiam, obrzydliwie czuła na pochlebstwa ;) j.

ależ już poprzestaję ;) Będę czujny, a nawet powiem więcej: na długo odpuszczę sobie tworzenie nowych wątków. Zajmę się lepiej odkurzaniem albo pieleniem grządek ;)
Ale zapamiętam, gdzie jest Pani czuły punkt. Kto wie, kiedy znowu Panią wnerwię ;))
Też pozdrawiam, Pancolek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samej najlepszej

1. iron maiden
2. pearl jam
3. bob marley
4. m. manson
5. audioslave (niestety cisza po burzy)
6. dream theater
7. rammstein
8. die aerzte
7. i wiele innych rockowych kapel
(...)

pop art

1. justin timberlake
2. my chemical romance
3. linkin park (tylko ostatni album)
4. chemical barthers

polish

1. dżem
2 starchy na lachy
3 coma
4 kobranocka
5. in.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...