Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Warsztat


M._Krzywak

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem za powrotem porządku na org-u, z tym, że zarówno limit, jak i pomysł na 10/20 debiutów wydaje mi się rzeczywiście troszkę naiwny. Rozumiem, że pomysł wziął się ze szlachetnych pobudek, jednak biorąc pod uwagę wspomniany egoizm i pomysłowość ( ja bym to raczej nazwał złośliwością ) pana Obojga-imion, wydaje mi się, że sprawa nie ma racji bytu - właśnie z powodu tych imion. Widać uprzykrzanie wszystkim życia, to wyimaginowana zemsta, spowodowana... można tylko się domyślać.
Myślę, że nie zdradzę tu żadnego nowego pomysłu, jeśli dodam, że nie jest problemem, aby ÓW tych imion miał jeszcze więcej i wtedy żadne limity nic nie ograniczą. Sam mam 3 komputery w domu, jaki więc problem zalogować się na każdym pod innym nick'iem i nr. IP?

Zainteresowany, a właściwie niezainteresowany wg. nas, jak widać dobrze zdaje sobie z tego sprawę, bo kpi w żywe oczy i "też jest za".

Jakie wyjście? Nie mam pojęcia. Właściwie sprawą powinien zainteresować się Administrator... i w tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zgadzam, trochę nie - szczególnie, że jak praktyka pokazuje pewne zachowania zostały już w jakiś sposób zażegnane (ostatnie przykłady: "BB" i "Sabcia") - bezczynność (nasza) pozwala takim typom panoszyć się, a antyreakcja (oczywiście oparta na sensownych powodach) prowadzi do banów. Dlatego nawet mając 3 (czy nawet 120) komputery można zostać skutecznie usuniętym, skoro prośby nie pomagają - ponieważ łatwo wyczuć kto jest kto.
Ale w tym wypadku użytkownik żadnego prawa nie łamie, więc po prostu odwołujemy się do Jego tzw. szeroko pojętej kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko zaglądam na warsztat (nie korzystam sam z jego usług), ale z ciekawości spojrzałem i....chyba macie problem z Panem ...Podobno Bukowski zostawił mnóstwo wierszy jeszcze nieopublikowanych, ale myślę, że nie miał takiej "płodności", jak Pan Tomasz.::)))Może podać mu linki innych stron poetyckich, gdzie nie ma limitów. Tam się trochę wystrzela i będzie spokój.:::)))))Pozdrawiam podłamanych "mechaników" i Pana Tomasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



tu nie chodzi o umiejętnościach, a o zapoznaniu autora z forum itp.
wprawny poeta nie przejmując się zadebiutuje i w dziale P ;)
i popieram tą myśl o dziale Z, musi być jakaś adaptacja nowo przychodzących

też jestem "za", 12h lub 24h nie ważne, ale limit potrzebny w Warsztacie.
kto chce wywalić całą swoją twórczość w jeden dzień, to jest na to bez limitu, chociaż i tak to wygląda nie logiczne, nikt nie będzie czytać kupy wierszów na raz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...