Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

doniosły ton


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Jak ściema, to siema Tygrysie!
To dejcie se jeszcze pyska na zgodę, bo fajne z Wos ludziska! Czasem trzeba odpocząć, bo od tych hajków, jak cały czas się myśli, to się człekowi w głowie przewraca :)))
Hej, hej!

zwariowales ? jeszcze mi sie futro pod pacha rozpruje ! :) co do tego odpoczynku to jeden medrek (ktory zreszta pozniej sam zwariowal) powiedzial: lepiej nie patrzec za dlugo w otchlan bo kiedy patrzysz w otchlan w pewnym momencie ona zaczyna patrzec w ciebie. i klops !

pietrek

No, a ja patrzę w tą zieloną właśnie i zastanawiam się, ile można w niej znaleźć zdrowych i smakowitych klopsów? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do konkretnego haiku, to jest własnie jeden z nielicznych na tym forum takich smacznych klopsików, który odbiega od preferowanych tu sztucznych i sztywnych tworów, które oprócz 5-7-5 i obrazków przyrody posiadają 0 treści, nie wspomnę już o haikowej ikrze.
Myślę, że tak postrzegasz ten heretyzm, bo jak inaczej, to dziwiłbym się Tobie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



oj orston chlopie na biezaco nie jestes :/ kiedys zesmy tu nawijali o tym jakich zasad haikowana ucza haijini_o wysokich_notowaniach. poniewaz brakuje tu i 5-7-5 i swierzych warzyw dla nich bylaby to herezja. kumasz to mialo byc wedlug mnie uznanie.

pietrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też odebrałem i chwała Ci za to. Ale ludzie zmieniają też często poglądy i lepiej zapytać, hi, hi.
Ale są tu nowi, którzy nie znają historii i dwuznacznie mogą taki koment o "herezji" odebrać, a przyznasz, że tu trza mieć odwagę i mocne nerwy, bo za takie "herezje" cały czas się obrywa.
Pozdrówka - O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...