Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

doniosły ton


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Heretyckie, czyli niezgodne z zasadami haiku?
Tak mam rozumieć ten komentarz?
Wprawdzie heretyckie jest w cudzysłowie, więc potraktuję to z przymrużeniem oka.

jasna :-))



Dziękuję z pozdrowieniami,
jasna :-))



Jeśli haiku działa, to się cieszę Ann :-))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Heretyckie, czyli niezgodne z zasadami haiku?
Tak mam rozumieć ten komentarz?
Wprawdzie heretyckie jest w cudzysłowie, więc potraktuję to z przymrużeniem oka.

jasna :-))



zgadlas :)

Jeśli pokażesz mi konkretnie, w którym miejscu złamałam zasady haiku, być może nauczę się czegoś i od Ciebie.

Tymczasem pozdrawiam,
jasna :-)


Być może tygrys_pietrek dopatrzył się i nam wyjaśni, gdzie są błędy.
Dzięki, że podzieliłaś się swoim zdaniem.

jasna :-))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



tytul, liczba sylab, brak swierzych warzyw (tfu ! elementow przyrody), okreslenie "doniosly ton" :) witamy w klubie dla nielegalnych! uwielbiam te polowania na mnie ale pamietaj "sometimes you get the bear, sometimes the bear gets you".

udanego weekendu ;)
pietrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



nie wierze ale ok, nie musimy sie zagryzac

pietrek

Pietrek, kolejny raz używasz "mocnych" słów. Haiku znam od kilku miesięcy. Ty od kilku lat.
Byłam ciekawa dlaczego uważasz moje haiku za "heretyckie" i jakie błędy popełniłam. Błędnie odczytałeś moje słowa sądząc, że na Ciebie "poluję" i teraz jeszcze piszesz o "zagryzaniu się". Ja nie miałam nawet takich zamiarów ani przez myśl mi nie przeszło. Tobie tak. Ty tak to odebrałeś i nie wiem na jakiej podstawie. Ani jedno moje słowo nie zawierało pogróżek, insynuacji, czy innych podtekstów. Wszystkie Twoje uwagi przyjęłam i nawet nie odniosłam się do nich, choć się z nimi nie zgadzam.
Gdyby tak było naprawdę jak myślisz, inaczej wyglądałby mój ten i poprzedni komentarz.
Piszę go z niezmiernie wielką życzliwością, aczkolwiek nie ukrywam, że jest mi bardzo przykro.

Liczę się z tym, że komentarze mogą być różne tak, jak różni bywają ludzie, ale "polowania" i "zagryzanie się" jest mi obce. Zapewniam Cię i już nie będę więcej.

Pozdrawiam nie-dzielnie,
jasna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




sciema orston gdzies ty byl jak cie nie bylo ? a temat dawno zamkniety :)

Jak ściema, to siema Tygrysie!
To dejcie se jeszcze pyska na zgodę, bo fajne z Wos ludziska! Czasem trzeba odpocząć, bo od tych hajków, jak cały czas się myśli, to się człekowi w głowie przewraca :)))
Hej, hej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




sciema orston gdzies ty byl jak cie nie bylo ? a temat dawno zamkniety :)

Jak ściema, to siema Tygrysie!
To dejcie se jeszcze pyska na zgodę, bo fajne z Wos ludziska! Czasem trzeba odpocząć, bo od tych hajków, jak cały czas się myśli, to się człekowi w głowie przewraca :)))
Hej, hej!

zwariowales ? jeszcze mi sie futro pod pacha rozpruje ! :) co do tego odpoczynku to jeden medrek (ktory zreszta pozniej sam zwariowal) powiedzial: lepiej nie patrzec za dlugo w otchlan bo kiedy patrzysz w otchlan w pewnym momencie ona zaczyna patrzec w ciebie. i klops !

pietrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...