Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

dłoń


Rekomendowane odpowiedzi

na dłoni jak gałęzie w wiklinowym koszu
splątały się linie szukając towarzysza
przechwalając się niczym ludzie
która jest dłuższa i ważniejsza

kiedyś na nadgarstku majowy wieczór
dorysował kolejną dwojga imienia
miała być końcem stała się początkiem
dzieląc na pół tamtą od życia

27.03.2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Manek I wszystko jasne, co użytkownik oświecony miał do zakomunikowania. Jego lektury mówią same za siebie

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Przeto pa, pa, dyskutancie Do nie widzenia się w drogich memu ♥ kwestiach..     
    • z delikatnych się składam nutek zawieszona jedna lub druga nie chce przestać więc jej nie puszczam tylko zapisuje w zeszycie kiedy znów mnie przechodzą prądy życia śmierci dnia i wieczora   mam skórę w kwiaty malowaną aksamitem zdobione płatki od serca puszczane łodygą w zakątki bardzo oddalone po nogach mi chodzą po dłoniach ich kielichy się otwierają   wybuchają wnet barw paletą mieszając się w różne odcienie tak że trwam przedziwną miłością której nie godzi się zabijać wpuszczając jakiegoś człowieka po którym świat ten doznałby strat  
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Zgadza się:) Lubię język polski

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      pozdrawiam i dziękuję:)
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Wydaje mi się, że dzieciństwo jest lepsze z tej strony, gdy mu się trochę pomaga, już nie nasze dzieciństwo. I może tak z wszystkim aż do końca. Pozdrawiam :)    
    • Człowiek to maszyna Doskonała  Wszystkie części są po coś  Współpracują według programu Czasem się psują  Ale zostawmy ten szczegół  Doskonałość była w zamyśle  Na pewno   Najwspanialsze jest dzieciństwo  Wszystko się pamięta i czerpie stamtąd jak ze strumienia Czasem bywa zatruty Ale zostawmy ten szczegół  Cudowność była w zamyśle  Na pewno   Młodość choć krótka ma skrzydła  Lubi latać do krainy marzeń i przynosić stamtąd mnóstwo pomysłów  Czasem są głupie  Ale zostawmy ten szczegół  Górnolotność była w zamyśle  Na pewno   A życie wokół człowieka  Czyż nie jest niesamowite Zaskakuje wciąż od nowa Zawsze się odradza Czasem jest do dupy Ale  zostawmy ten szczegół  W zamyśle miało być piękne  Na pewno   Na pewno ?
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...