Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Kolejne głupoty, szczęsliwego życia wymioty...


Rekomendowane odpowiedzi

Z mroku wiecznego, smutkiem i żalem ogarniętego, zaledwie nieliczni wyjść potrafią by zaraz potem na nagrobku nie stać się jedynie martwą epitafią. Czyż mozna śmiało powiedzieć, że mi sie udało? Czy całkiem w pożadku jest, iż zostałem boleśnie w serce ugodzony podłą miłości strzałą? Czy niechybnie nazwać to losu zdradą, czy może wręcz odwrotnie, życia pochwałą? Nie wiem, nie odpowiem, tych słów prosto w twarz mej ukochanej nie wypowiem... Miłość zdradliwa bardzo często bywa i nie zawsze jest tak, że druga osoba w sercu to samo uczucie odkrywa. Czy wspólna to droga czy rozstaje, oto ta jedyna myśl jaka w mej głowie od strasznie długiego czasu pozostaje, jest to horror, który innych dróg mi do rozpatrzenia mego myślenia nie oddaje. A co jeśli mi sie zdaje? Jeśli nieopatrznie sam sobie cyjanek w słodkiej czerwonej tabletce podaje, oraz kolejne karty z rękawa mordercy marzeń wydaje? Jestem bez przerwy w kropce podzielonej na dwie części, z życia nic radosnego mi nie przychodzi, a smutek z reguły sam nie odchodzi. Czasem w samotności bywało mi źle, może nawet tragicznie i dlatego też tak bardzo obawiam sie tych chwil panicznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż......... ten "wiersz" napisalem, jak mialem raptem 15 lat więc bardzo prosze nie gańcie za głupote, stylistyke i interpunkcje ;P Tak na prawde nie zdarzyło mi sie napisać czego kolwiek juz od dobrych kilku lat xD Natomiast to znalazłem na swoim starym twardzielu zagrzebane gdzies w odmętach bajtów i klastrów -_-
Co do pierwszego zdanka, bo ktoś chyba o nie pytał i mówił, że nie rozumie... cała filozofia polega na tym, iż ludzie czasem, gdy są w bardzo ciężkiej kondycji psychofizycznej (depresja, "dół" itp), to zdarza im sie sięgnać po różnego rodzaju "środki pomocnicze" jak np. popadanie w narkotyki, stąd słowo "epitafia" poprzedzone "nagrobkiem" dla ułatwienia sprawy -_- No ale cóż, jak widać pani genialna z pierwszego postu nie potrafi zrozumieć banalnego skrótu myślowego napisanego przez małe dziecko, pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest forum prozatorskie, a nie forum dla nieszcześliwych 15 latków
skoro "wiersz" to czemu w prozie?
tak tekst jest wybitnie piętnastoletni :/

" cała filozofia polega na tym, iż ludzie czasem, gdy są w bardzo ciężkiej kondycji psychofizycznej (depresja, "dół" itp), to zdarza im sie sięgnać po różnego rodzaju "środki pomocnicze" jak np. popadanie w narkotyki, stąd słowo "epitafia" poprzedzone "nagrobkiem" dla ułatwienia sprawy " - to na szczęście jeszcze nie cała Filozofia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...