Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Reminiscencja


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • Chodzi za mną ktoś nawet nie wiem kto sprawdza i szuka i drąży i wraca w moją przeszłość   I nawet nie wiem czego tak zawzięcie szuka wiem natomiast, że tego nie ma   Śmieję się czasem z tego osobliwego kogoś (choć naprawdę dobrze rozumiem osobliwości) no bo jak znaleźć on ma coś czego nie ma? I nigdy nie było...   Powiedziałem kilka ładnych razy temu komuś jakoś tak szczerze zupełnie, może pod chwilą że nie ma... - no bo nie ma   A on dalej tropi twój fakt, że nie ma? O co w tym biega? Przypuszczam tylko, że o kanał informacji (w moim odczuciu wydumany)   Czasem martwi że mnie tak niepokoi bierze mnie na żarty niekiedy (to nawet rodzinne) więc mu tłumaczę, że jest tyle że gdzieś indziej... i że mu wcale nie powiem gdzie...   To chyba zresztą nie jest zbyt rozsądne mówić tak komuś że coś jest jak czegoś nie ma przyznaję martwią mnie czasem te moje żarty a żarty potrafią niekiedy autora wystraszyć... (naprawdę straszą ciebie twoje celne żarty)   No ale przecież generalnie mu mówiłem (to jest faktycznie coś z prawdy) że nie ma...   Zresztą on uważa, że przecież to nie koniec opowieści... i że jest i że on znajdzie...   Warszawa – Stegny, 08.07.2024r.     Inspiracja: Żwawa kulawa i człowiek z czerwoną twarzą z Osiedla Stegny.  
    • @agfka W tym wypadku słowa masakra użyłam z pełną świadomością. Gdyby żywioł się rozpętał, na polach i łąkach , a może i w ludzkich siedzibach, nastąpiłaby masakra dla wielu roślin, zwierząt, zabudowań może...  Dziękuję, że zajrzałaś. Pozdrawiam :)  
    • Słońce schowało się Za chmurami   A ty wciąż jesteś Przy mnie   I gdy nasze usta się spotykają To niebo płonie   A czas nie jest Moim sprzymierzeńcem   (Bo nic nie trwa wiecznie)
    • Dziękuję, @Rafael Marius :) To bajka na dobranoc, bo wszyscy kochamy syreny :) Dobranoc :)
    • @iwonaroma Czasem obiekt znaczący zmienia nasze postępowanie, pomimo...
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...