Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

autobiografia(albo ciut więcej)


Rekomendowane odpowiedzi

Jasio czy ja się nie wyraziłam jasno?paszoł,jak mówią że gra to gra,i buczy.:P:P:P a tak poważnie,czekam na prop. odnośnie pozostałej częsci,bo ostatniej nie ruszać,z reszta i tak nie poszalales;)))cmok!cmok!cmok!
Michale,propozycja układu: ja będę jechac Twoje wiersze, Ty bedziesz chwalil moje,i tak kazdy wie ze powinno byc odwrotnie,ale beda mieli o czym gadac:)ech,ludzie
no i dzieki za wglad:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ja tam mam takie gadanie w nosie, szcególnie, że i tak wpisze to co chce i tak. Ale dalej nie rozwiązała się sprawa tego robienia po misjonarsku :)
ale jeżeli chodzi o układ graficzny wersa, jest dobry, można by ewentualnie zgłoskowo dopracowac np:
4
4
5
5 - do dwóch pierwszych
i
np 6
2 do ostatniego
i pamiętac o akcentach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie wtrącę ... podoba mi sie tak jak jest i nie sądzę żeby w nim cokolwiek zmieniać bo to go nie ulepszy, co do wiersza - nie powiem że to lepszy z twoich nie ma wyraźnie zaakcentowanej pointy, jest cichy i malutki, a jak czytam niektóre z twoich wierszy to powalaja na kolana ten tego nie zrobił i dlatego dziś nie zachwycam się.
co do poprawek uważam że niepotrzebne, może później coś się rozświetli narazie dopiero 11 dochodzi niebio jeszcze chmurne
pozdrawiam - JAE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...