Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Wiosenne (nie)porządki w poezja.org


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak widać trochę się pozmieniało. Zanim zaczniecie pisać jak to stary układ był dobry dajcie nowemu trochę czasu i przeczytajcie o zmianach.

1. Limit
6 dni - to dużo. Ale wymaga od Was zastanowienia się, który spośród "ostatnio" napisanych przeze mnie trzydziestu wierszy nadaje się do publikacji. (przynajmniej ja w to wierzę).

Dla niecierpliwych jest: Warsztat i "Wiersze gotowe" gdzie nie ma limitu

2. Układ strony
Nowy układ pozwala na dodanie kilku nowych for jak palindromy (swoją drogą, bardzo ciekawa sprawa) czy tłumaczenia wierszy znanych.
Nie trzeba już dłuuugo przewijać scrollem strony, żeby dostać się chociażby do prozy.

3. Subskrypcja
Można już śledzić wiersze - jak pojawi się komentarz, forum wyśle do Was e-maila.

4. Oddzielenie Limeryków od piaskownicy.
Dawna piaskownica to dziś "Wiersze gotowe"

5. "Użytkownicy Online"
- nie zniknęło, ale musiałem dostosować je do całego serwisu.

6. Nie widać, kto ostatnio skomentował coś w danym dziale
To wielka wada tych zmian, ale może się to zmieni. Jeszcze powalczę z tym.

7. Zniknął na pasku "ostatni post na forum"
Za to jest 5 ostatnich na głównym forum, bardziej fair, z prostej przyczyny : ktoś dodał temat o kotkach, a ktoś za chwilę stworzył nowy o chomikach. Teraz nie będzie "zdejmowania tematu".

8. Limeryki
Zniknęły limeryki z karty użytkownika ponieważ przy tak dużym limicie, niektórzy zasypaliby ten dział. Jest jeszcze haiku, ale tam póki co nie jest źle.
ps. NIKT NIE KASOWAŁ LIMERYKÓW!! One są nadal, ale jedynie SPISU na karcie ("Twoje wiersze") nie ma.

a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem - mi te zmiany wyglądają pozytywnie. Zobaczymy jak się sprawdzą.

Faktycznie - to, że nie widać, kto ostatnio komentował w dziale, to wielki minus:(

Brawo za dział tłumaczenia - sykuję się do zamieszczania tam tego i owego... Natomiast palindromy, szczerze powiedziawszy, nie wiem po co komu do szczęścia... Ich liczba w jezyku polskim jest raczej skończona (zdaje mi się, że nawet widziałem gdzieś książkę zawierającą "prawie" wszystkie...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angello, ale mi chodziło o coś innego. Nie o to,żeby był wyświetlony tytuł ostatniego postu z forum, bo to nie jest potrzebne wogóle, bo kto będzie chciał wejść na forum nie musi być wabiony nowym tytułem z forum. Chodzi o to, że na pasku u góry nie ma żadnego linka , żeby wejść bezpośrednio na forum. Trzeba najpierw wejść na ten "konkurs - miłość w wierszach" i przejść całą stronę na dół i kliknąć na dole: forum dyskusyjne. Dopiero wtedy nas przerzuca do forum. To spore utrudnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze: nie jest źle
(tak, jak mogłoby wyglądać jeszcze przed i wczoraj) ;)
Dla mnie nie musi być: kto ostatnio skomentował w dziale (np. w P zmieniało się to co 5 sekund). Cieszę się z użytkowniów on-line: miło Was znowu widzieć!
;D
Wiosenne pozdrowienia - świeci pod Wawelem.
b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Poszukaj w sieci kodów znaków ASCII (wprowadza się z bocznej, numerycznej klawiatury przy wciśniętym lewym klawiszu Alt) - np. é - to jest możliwe - ale e z 'ogonkiem' w lewo niestety nie ;)
Kody masz też na dolnym pasku okna w Tablicy znaków, o której już wiesz ;)
pzdr. b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marri huana - pewnie są jakieś prostsze metody (w stylu specjalne klawiatury czy programowe schematy klawiatur) obejmujące francuskie akcenty, ale zawsze możesz napisać coś używając specjalnych znaków w wordzie (bodaj wstaw->symbol; możesz sobie też do każdego znaku ustawić skrót klawiszowy) i potem przekopiować to na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziękuję, ale:
1. nie mam bocznej, numerycznej klawiatury (tablicę natomiast dokładnie sprawdzę).
2. przeszukałam symbole, ale niestety akcentów brak:(
3. znalazłam w panelu sterowania klawiaturę, ale nie mogę wybrać układu (ani francuskiego, ani innego). A może chodzi o jakiś inny panel sterowania?
pozdr


Ps. Bezecie, to efekt mojej ukochanej tablicy znaków: èêé. Nigdy mi z nią nie wyjdzie:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...