Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Jan Paweł II - film


Rekomendowane odpowiedzi

i dobrze... ja pojechałam na to ze szkoły...
choć z drugiej strony warto dowiedzieć się nowych rzeczy o Nim (jeśli kogoś to interesuje), których nie ma w jego biografiach. tyle że ten akurat film niewiele takich małostek zawiera, choć są momenty które poruszają wnętrze.. ale jest ich zdecydowanie za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




co to ma znaczyć? każdy ogląda co chce, ja osobiście jestem katoliczką i chciałam zobaczyć jak film pokazał Jana Pawła II i nie czuję się z tego powodu debilem (!)
być moze Ty zawsze chodzisz na filmy, które sa wspaniałe, tylko ciekawe skąd się dowiadujesz o ich doskonałości, zanim je oglądasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




co to ma znaczyć? każdy ogląda co chce, ja osobiście jestem katoliczką i chciałam zobaczyć jak film pokazał Jana Pawła II i nie czuję się z tego powodu debilem (!)
być moze Ty zawsze chodzisz na filmy, które sa wspaniałe, tylko ciekawe skąd się dowiadujesz o ich doskonałości, zanim je oglądasz

a Ty jesteś zdolna ocenić czy dany facet kreciłby cie w łóżku. raczej

to co napisałaś nie ma sensu. czesto orientuje sie przed obejrzeniem

a debili nie bede tłumaczył. mi chodzi o promocje. to co z tego zrobili. tyle
mnie to nei dotyczy

soryy ze sie wtrąciłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na filmie nie byłem, nie przepadałem za Janem Pawłem II. Inna rzecz, że nie widziałem pierwszej części i nie lubię biografii:] Ale zadziwił mnie kiepski refleks twórców - ciekawe, czemu nie nakręcili filmu za jego życia... No i nie ma co - jedyną rzeczą mogącą przyciągać do kina jest tytuł, na Karolu...(swoją drogą, niedługo ma wyjść "dwójka"... Au) przysnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem możliwe
eh, dziś wszystko się kręci wokół pieniędzy, choć pieniądze to nie wszystko - również jeśli chodzi o te filmy, może jednak ktoś chciał pokazać ludziom Jana Pawła II, żeby go lepiej poznali, czegoś dię dowiedzieli, docenili jego naukę - lub nie - zalezy kto jak go postrzegał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...