Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zwycięstwo zła


Rekomendowane odpowiedzi

Wiersz nie spodobał mi się. Faktem jest jednak ze jest to pierwszy Pański utwór, który przeczytałęm dwa razy. Można to w sumie potraktować w tym wypadku jako plus.
Mimo że przeczytałęm to coś aż dwa razy, nic nie znalazłem.
Gimnazjalny ten wiersz bardzo.
Hmmmm... Ale może kogoś zainspiruje:)
II
II
II
V
http://www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?id=36037

Osoba autora coraz bardziej działa na moje młode nerwy. Naprawdę. Narzeka Pan na brak zrozumienia, na nasz niski poziom. po co sie pan z nami użera, na siłę wciska nam kicz? Publikuje Pan na łamach innych serwisów, naprawde to Panu nie starcza? Czy to, że klniemy na Pana sprawia Panu satysfakcję? Wiekszośc kłocących się z Panem autorów, ma wyrobiony swój gust i wątpie żebny pod wpływem Pańskich utworów to wyczucie estetyczne sie zmieniło. Może trzeba znaleźć inną nisze poetycką? Może zbuduje Pan własny serwis, gdzie Pan bedzie ustalał reguły, bedzie Pan władcą i moderatorem:) Z resztą... po co zaraz serwsi.. .nawet blog.

Pozdrawiam AE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



nie
świadczy to o tym, że jesteś debilem, a w lepszym wypadku schizofrenikiem
problem w tym, że "reakcje" na tego osobnika też są co najmniej martwiące
przypomina to widok matki krzyczącej/bijącej 3miesięcznego dzieciaka za to że płacze... od kogo tu wymagać rozsądku?

ty tu widzisz problem? ja się całkiem dobrze bawię:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuję za wpisy i życzę miłego dnia. a panom i paniom ,którzy tak świetnie rozbierają i oceniają moją poezję - dlaczego jeszcze nie jesteście na szczytach sławy ,zadam pytanie ? a wasi kolesie stąd? - lae strzelam w ciemno ,może któryś iksinski stąd jest np. rozchwytywany w ameryce? napiszcie mi coś o waszych sukcesach.- albo waszych kolesi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...