Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Pocałunek


Rekomendowane odpowiedzi

POCAŁUNEK /”DUSZA SKOŁATANA”

Choć minęło tyle czasu
Wciąż pamiętam jak całujesz
Nie namiętnie
Nie gorąco
Ot w policzek – jednak czule

Najpierw wietrzyk
Delikatny jak zefirek
Potem dotyk jak muśnięcie
Jak poranna bryza

Nagle cisza jak przed burzą

Szkoda ze tej burzy nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podobaja, mi sie duze litery na poczatku wszystkich wersów, nie ma kropek, nie ma duzych liter.

,,Najpierw wietrzyk
Delikatny jak zefirek''

Przecież zefirek to wietrzyk, nie możesz porównać wietrzyku, do zefirku, wietrzyk, może być delikatny jak jogurt Danio, a nie jak zefirek.


,,Ot w policzek – jednak czule''

Może jestem szczęściarzem, ale nigdy w życiu nie otrzymałem nieczułego całusa w policzek. Czemu ,,jednak''?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Regino, masz rację :). teraz to już nawet są komunikaty dla początkujących, warsztat egzystuje, a mimo to takie teksty są publikowane :/

droga m p, jak dla mnie, to ten wierszyk pasowałby do wysłania na walentynce dla ukochanego, (matko, przypomniało mi się, że niedługo będzie Walenie Tynku :P, a fee) a nie na to forum. nie twierdzę, że jest okropny, ale ja go bardziej widzę jako część opowiadanka love story.
na koniec, jeśli chcesz się rozwijać w kierunku poetyckim, to radzę dużo czytać współczesnej poezji i pisać i pisać. nikt od razu nie został Szymborską :)

pozdrawiam serdecznie Espena Sway :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W moich wierszach opisuję stany faktyczne, odczuwane z mojego punktu widzenia. Zawarte w nich treści na ogół nie są fikcją, a częścią życia w szerokim aspekcie. Wiesze zebrane w tomiki stanowią w nich jedność - wspólny mianownik. Wszystkie zamieszczane wiersze powstały pomiędzy 2002-2004 rokiem.Dziękuję za wszystkie dotychczasowe komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...