Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

RACHciach ciach U la la NE na ni Kra kra kra.SUM ma wąsy I ENIAśpiewa*


Rekomendowane odpowiedzi

Kiepsko jak na Pana. Wiersz niezbyt ciekawy, inwersja do rymu ("Hioba bycie" - nie lubię takich rzeczy)... A i tym tytułowym zabiegom (to drugi Pana wiersz o tak zaszyfrowanym tytule) jestem przeciwny, gdyż niczemu szczególnemu chyba nie służą, a i po tym przypisie przestają być łamigłówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana klimatu nie wyszła na dobrze. Melancholia kłóci się z porównaniem do Hioba, ogólnie porównywanie do Hioba się kłóci... Ogólnie całośc brzmi w takiej tonacji rozliczeniowej wobec świata całego, przełożonego na jeden obraz. Jeden, powtarzam. A świat jest tak różnorodny...
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiersz dość stary, z początków, wrzucam, jeden starszy jeden świeższy, na przemian
a tytuł wymyśliłem tak na szybko przed wrzuceniam wiersza na forum, widać, że błąd
no cóż, może następny się spodoba bardziej

dzięki za odwiedziny nisko się kłanaim i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




ćwicz a na pewno będziesz miała dużo dobrych komentarzy, jak pisałem wcześniej, wrzucam wiersze z różnych okresów, ten akurat z moich początków czyli jakieś rok temu
więc nie łam się tylko głowa do góry
a w sumie tak z drugiej strony chyba zacznę bardziej racjonalnie umieszczać wierszydła na forum, bo jak na razie to wrzucam co popadnie i mam komentarze od alfa do omega

nisko się kłaniam i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...